Borat 2 trafił do księgi rekordów Guinnessa. Czym sobie na to zasłużył?

i

Autor: screen: https://youtu.be/JvPTCvUnNQA

Borat 2 trafił do księgi rekordów Guinnessa. Czym sobie na to zasłużył?

2021-03-30 9:40

Gdy Sacha Baron Cohen zapowiadał kontynuację Borata, nikt nie spodziewał się chyba, że film stanie się takim sukcesem. Teraz, nie dość, że film jest nominowany do Oscarów, to jeszcze trafił do Księgi Rekordów Guinnessa! Czym sobie na to zasłużył?

Gdy Sacha Baron Cohen zapowiadał drugi film o Boracie, nikt nie wiedział czego można się spodziewać, bo najtrudniejsze było ograć postać wąsatego reportera, gdy wszyscy go znają i w dobie internetu szybko rozniesie się, że Cohen coś kręci. Na szczęście udało się doprowadzić projekt do końca, dzięki czemu dostaliśmy udany film, który balansuje na granicy dobrego smaku. Okazuje się też, że film już trafił do Księgi Rekordów Guinnessa!

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Borat w Księdze Rekordów Guinessa! Czym sobie na to zasłużył?

Czy chodzi o ilość niesmacznych żartów? Raczej nie, jednak film mógłby startować w tego typu plebiscycie. Okazuje się, że 'Borat 2' trafił do Księgi Rekordów Guinessa ponieważ pobił rekord w kategorii 'najdłuższy tytuł filmu nominowanego do Oscara'. Pełny angielski tytuł nowego 'Borata' to: 'Borat Subsequent Moviefilm: Delivery Of Prodigious Bribe To American Regime For Make Benefit Once Glorious Nation Of Kazakhstan'. Jak widać, zasłużone wyróżnienie, a w Oscarach Borat dostał dwie nominacje: 'najlepsza aktorka drugoplanowa' (Maria Bakalova) i 'najlepszy scenariusz adaptowany'. Zwycięzców poznamy 25 kwietnia 2021 roku.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!