Boober Eats - nowa opcja. Podczas kwarantanny, dziewczyny topless dowożą jedzenie

2020-03-24 15:21
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: instagram.com/p/B93LjgiFuwW

W czasie pandemii, wszystkie restauracje są zamknięte dla klientów, a jedzenie można tylko zamówić w formie dowozu lub na wynos. W tym trudnym czasie, powstała specjalna opcja, która nazywa się Boober Eats i jest czymś więcej niż tylko dowozem posiłku do klienta.

W czasie pandemii koronawirusa, restauracje są praktycznie wyłączone z działania, oferując tylko posiłki na wynos i z dowozem do klienta. Jest to jak najbardziej rozsądne podejście, które ma za zadanie ograniczyć ilość zachorowań i jak najszybciej pomóc w opanowaniu złej sytuacji. Wychodząc na przeciw całej sytuacji, powstało Boober Eats, co jak sama nazwa wskazuje, jest alternatywą dla Uber Eats, z tym, że brak tutaj ubioru.

SPRAWDŹ STATUS KONCERTU, PODCZAS PANDEMII KORONAWIRUSA. LIVE NATION UDOSTĘPNIA SPECJALNĄ STRONĘ


Boober Eats - nowa opcja. Podczas kwarantanny, dziewczyny topless dowożą jedzenie

Warto zaznaczyć, że opcja nie jest dostępna w Polsce, a tylko w restauracji Lucky Devil Lounge w Portland. Lokal oferuje posiłki, które można zjeść, jednocześnie oglądając pokazy taneczne striptizerek. Właściciele Lucky Devil Lounge, postanowili do dostarczania posiłków, zatrudnić striptizerki, które skąpo ubrane, będą dowoziły jedzenie.

KAZIK O KORONAWIRUSIE: POCZUŁEM NAWET SPOKÓJ


Tak narodziło się Boober Eats, które miało być jednorazową akcją, jednak tak szybko zyskało popularność, że do czasu opanowania pandemii, Boober Eats będzie działał bardzo prężnie. Warto dodać, że panie, które dostarczają jedzenie, wykonują krótki taniec dla klienta, oczywiście w towarzystwie ochroniarza, który jest również kierowcą.