Dominik Pajewski

24.03.2020 (09:33)

Sprawdź status koncertu, podczas pandemii koronawirusa. Live Nation udostępnia specjalną stronęW czasie pandemii koronawirusa, artyści są zmuszeni do odwoływania występów, a nawet całych tras koncertowych. Firma Live Nation postanowiła uruchomić specjalną stronę, gdzie można sprawdzić status danego wydarzenia.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, zmuszając wielu artystów do tego, aby zmienili plany koncertowe, a nawet wydawnicze. Wielu artystów przerzuca swoje koncerty na jesień lub całkowicie je odwołuje, przez co fani są mocno zdezorientowani. Tutaj z pomocą przyszła firma Live Nation, która stworzyła specjalną stronę, gdzie można zobaczyć, jaki jest status danego koncertu.
 

COVER ,,IMAGINE'', KTÓRZY NAGRALI AKTORZY, SPOTKAŁ SIĘ Z FALĄ KRYTYKI. O CO CHODZI?Sprawdź status koncertu, podczas pandemii koronawirusa. Live Nation udostępnia specjalną stronę

Na stronie można znaleźć chronologicznie poukładane wydarzenia, a obok nich status, czy jest to koncert przełożony, czy dopiero w trakcie ustalania nowej daty. W specjalnym komunikacie, Live Nation Polska napisali:
 
Wszyscy nasi fani są dla nas bardzo ważni. Rozumiemy, że macie wiele pytań dotyczących nadchodzących koncertów. Współpracujemy z artystami, aby móc przekazywać Wam wszystkie bieżące informacje o koncertach tak szybko jak to możliwe.

Prosimy, śledźcie tę stronę regularnie. Będziemy ja aktualizować wraz z pojawianiem się nowych szczegółów. Jeśli nie widzicie swojego wydarzenia na liście, sprawdźcie w punkcie zakupu biletu.

Specjalną stronę, znajdziecie pod TYM ADRESEM.

BASISTA SOAD BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA: TO TYLKO PRZEZIĘBIENIE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz