Bono: najgłupsze dowcipy i memy o frontmanie U2

i

Autor: Źródło: kwejk.pl

Bono: najgłupsze dowcipy i memy o frontmanie U2

2017-05-10 13:18

Bono to absolutna legenda i jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów rockowych na świecie. Sprawdźcie najlepsze i jednocześnie najgłupsze memy i dowcipy o frontmanie U2.

O Bono można powiedzieć wiele, frontman U2 to niesamowicie utalentowany wokalista, osobowość sceniczna i aktywista. Przez wiele lat działalności, urodzony 10 maja 1960 Paul David Hewson, bo tak naprawdę nazywa się muzyk, stał się prawdziwa ikona rocka.

Red Hot Chili Peppers - Goodbye Angels: nowy teledysk już w sieci! [VIDEO]

Przez wiele lat działalności U2, powstało bardzo dużo memów i dowcipów o Bono i jego działalności. Sprawdźcie te najlepsze, które są dziś już wręcz legendarne i potrafią wywołać salwy śmiechu. Niektóre są tak głupie, że aż śmieszne, także nie mogliśmy ich pominąć, co najlepsze kilka z nich stało się już elementem popkultury.

Na początek klasyczny już dowcip o Bono:

Bono, znany jest na całym świecie ze swojego zaangażowania w pomoc potrzebującym i czynny udział w różnego rodzaju akcjach humanitarnych.

Podczas koncertu U2 w Glasgow, Bono przerywa śpiewanie i ucisza publiczność. Następnie, w całkowitej ciszy, co kilka sekund klaszcze w dłonie.

"Za każdym razem, gdy klaszczę w dłonie, w Afryce umiera jedno dziecko" - mówi do mikrofonu.

W tym momencie z publiki odzywa się męski głos, z silnym szkockim akcentem:

"To przestań klaskać, ty chory popaprańcu!"


Blade Runner 2049: Jared Leto, Ryan Gosling i Harrison Ford w pełnym zwiastunie [VIDEO]

Macie dosyć żartów? Poznajcie historie legend sceny! Na eskaGO już dziś znajdziecie filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o Queen, Metallice czy Green Day. Skrywane od lat sekrety wyjdą na jaw?!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>