Dominik Pajewski

10.05.2017 (09:54)

Red Hot Chili Peppers - Goodbye Angels: nowy teledysk już w sieci! [VIDEO]Promocja najnowszego krążka Red Hot Chilli Peppers nie ustaje. Grupa umieściła teledysk do utworu 'Goodbye Angels', sprawdźcie co zespół wymyślił w nowym klipie.

Red Hot Chilli Peppers, nie zatrzymują promocji swojego najnowszego albumu pod tytułem 'The Getaway'. Po świetnie przyjętych teledyskach i ogólnym dobrym odbiorze krążka, do sieci trafił nowy teledysk. Tym razem, obrazu doczekała się kompozycja 'Goodbye Angels'.

Kazik Staszewski w ostatniej chwili przed premierą zmienia tytuł nowego albumu!


Klip został wyreżyserowany przez Thoranna 'Tota' Sigurdardotti i został nakręcony podczas koncertu w Atlancie w kwietniu. Obraz w idealny sposób pokazuje, że grupa ciągle porywa tłumy i cały czas potrafi przygotować show na najwyższym poziomie. Polscy fani będą się mogli o tym przekonać podczas kolejnego koncertu Red Hot Chili Peppers w Polsce, który odbędzie się na Stadionie Cracovii. Zobaczcie teledysk do kawałka 'Goodbye Angels':Strażnicy Galaktyki 2 - muzyka z filmu to kolejny hit


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz