Dominik Pajewski

10.05.2017 (09:54)

Red Hot Chili Peppers - Goodbye Angels: nowy teledysk już w sieci! [VIDEO]Promocja najnowszego krążka Red Hot Chilli Peppers nie ustaje. Grupa umieściła teledysk do utworu 'Goodbye Angels', sprawdźcie co zespół wymyślił w nowym klipie.

Red Hot Chilli Peppers, nie zatrzymują promocji swojego najnowszego albumu pod tytułem 'The Getaway'. Po świetnie przyjętych teledyskach i ogólnym dobrym odbiorze krążka, do sieci trafił nowy teledysk. Tym razem, obrazu doczekała się kompozycja 'Goodbye Angels'.

Kazik Staszewski w ostatniej chwili przed premierą zmienia tytuł nowego albumu!


Klip został wyreżyserowany przez Thoranna 'Tota' Sigurdardotti i został nakręcony podczas koncertu w Atlancie w kwietniu. Obraz w idealny sposób pokazuje, że grupa ciągle porywa tłumy i cały czas potrafi przygotować show na najwyższym poziomie. Polscy fani będą się mogli o tym przekonać podczas kolejnego koncertu Red Hot Chili Peppers w Polsce, który odbędzie się na Stadionie Cracovii. Zobaczcie teledysk do kawałka 'Goodbye Angels':Strażnicy Galaktyki 2 - muzyka z filmu to kolejny hit


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz