Dominik Pajewski

10.05.2017 (09:54)

Red Hot Chili Peppers - Goodbye Angels: nowy teledysk już w sieci! [VIDEO]Promocja najnowszego krążka Red Hot Chilli Peppers nie ustaje. Grupa umieściła teledysk do utworu 'Goodbye Angels', sprawdźcie co zespół wymyślił w nowym klipie.

Red Hot Chilli Peppers, nie zatrzymują promocji swojego najnowszego albumu pod tytułem 'The Getaway'. Po świetnie przyjętych teledyskach i ogólnym dobrym odbiorze krążka, do sieci trafił nowy teledysk. Tym razem, obrazu doczekała się kompozycja 'Goodbye Angels'.

Kazik Staszewski w ostatniej chwili przed premierą zmienia tytuł nowego albumu!


Klip został wyreżyserowany przez Thoranna 'Tota' Sigurdardotti i został nakręcony podczas koncertu w Atlancie w kwietniu. Obraz w idealny sposób pokazuje, że grupa ciągle porywa tłumy i cały czas potrafi przygotować show na najwyższym poziomie. Polscy fani będą się mogli o tym przekonać podczas kolejnego koncertu Red Hot Chili Peppers w Polsce, który odbędzie się na Stadionie Cracovii. Zobaczcie teledysk do kawałka 'Goodbye Angels':Strażnicy Galaktyki 2 - muzyka z filmu to kolejny hit


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz