Bob Saget nie żyje. Aktor znany z serialu 'Pełna chata', został znaleziony martwy w pokoju hotelowym

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=bghII8TlO_U

Bob Saget nie żyje. Aktor znany z serialu 'Pełna chata', został znaleziony martwy w pokoju hotelowym

2022-01-10 12:44

10 stycznia 2022 roku, do mediów trafiła bardzo smutna informacja. Bob Saget, aktor znany między innymi z występu w serialu 'Pełna chata', został znaleziony martwy w pokoju hotelowym. Informacje o śmierci potwierdziła rodzina aktora i współpracownicy.

Bob Saget nie żyje! Taka informacja trafiła do mediów 10 stycznia 2022 roku. Aktor znany polskim widzom z serialu 'Pełna chata', został znaleziony martwy w pokojou hotelowym Ritz-Carlton w Orlando. Jak napisało na twitterze lokalne biuro szeryfa, do pokoju wezwano policję:

W sprawie nieprzytomnego mężczyzny w pokoju, który został zidentyfikowany jako Robert Saget i na miejscu uznany za zmarłego.

Warto dodać, że policja poinformowała o tym, że na miejscu nie znaleziono narkotyków oraz wykluczono udział osób trzecich. Pobyt Sageta na Florydzie miał związek z jego trasą po USA, o której aktor informował na twitterze, dzień wcześniej zapowiadając występ w Jacksonville.

Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie

Bob Saget nie żyje - aktor znany był polskim widzom, przez serial 'Pełna chata'

Bob Saget był znany głównie z roli Danny'ego Tannera w telewizyjnym serialu 'Pełna chata', który był emitowany w latach 1987-1995. Polscy widzowie mogli zobaczyć Sageta w kontynuacji filmu 'Głupi i głupszy'. Bob Saget miał 65 lat.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]