Bliźniacy 2 - powróci Danny DeVito i Arnold Schwarzenegger

i

Autor: screen: https://youtu.be/Mw1Z2Jlp9Qw

Bliźniacy 2 - powróci Danny DeVito i Arnold Schwarzenegger

2021-09-17 11:54

Film 'Bliźniacy' był wyzwaniem aktorskim dla Arnolda Schwarzeneggera, który był kojarzony głównie z kinem akcji. Okazuje się, że po prawie 35 latach, planowana jest kontynuacja filmu! Co w nim zobaczymy?

Gdy w 1988 roku, do kin wchodził film 'Bliźniacy', nikt nie spodziewał się, że stanie się on takim hitem. Arnolda Schwarzeneggera kojarzono głównie z kinem akcji, a Danny DeVito mimo, że kojarzony z komedią, nie był raczej wymarzonym partnerem na planie zdjęciowym. Finalnie okazało się, że film stał się ogromnym hitem i zarobił 216 milionów dolarów! Pewnego razu Arnie spotkał się z Eddiem Murphym, który rzucił hasło na temat kontynuacji, by pojawił się trzeci brat, który będzie czarnoskóry. Temat spotkał się z poparciem, chętny był także reżyser oryginalnej odsłony, Ivan Reitman. Wszystko jednak stało w miejscu, aż coś się jednak zmieniło.

EskaROCK Live! - koncert Happysad

Bliźniacy 2 - w filmie nie pojawi się jednak Eddie Murphy

Niestety, Eddie nie będzie trzecim bratem, a wszystko przez to, że w tym czasie będzie zajęty realizacją 'Gliniarza z Beverly Hills'. Miejsce Murphy'ego zastąpi Tracy Morgan. Pozostaje czekać na więcej szczegółów. Zdjęcia mają wystartować wkrótce.

Te filmy są klasykami kina. Widzowie je uwielbiają! Czy wszystkie dostały Oscara? [QUIZ]

Pytanie 1 z 4
Czy ten film dostał Oscara za najlepszy obraz?