Blaze Bayley cieszy się, że ludzie nadal go nienawidzą za płyty z Iron Maiden

i

Autor: screen: https://youtu.be/HOBsqPgdsDg

Blaze Bayley cieszy się, że ludzie nadal go nienawidzą za płyty z Iron Maiden

2021-05-12 9:25

Płyty Iron Maiden z Blazem Bayleyem przez lata dorobiły się fanów i licznych przeciwników, którzy nie uznają tego etapu kariery Iron Maiden. Jak ten czas ocenia Blaze? On sam twierdzi, że to dobrze, że ludzie go nienawidzą za te płyty.

Iron Maiden mieli lepsze i gorsze chwile w swojej karierze, a kością niezgody wśród fanów jest czas, gdy zespół nagrywał z Blazem Bayleyem, wydając dwie płyty - 'The X Factor' i 'Virtual XI'. Jak wokalista reaguje na hejty, które kierowane są pod jego adresem ze strony fanów Iron Maiden?

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Blaze Bayley cieszy się, że jest hejtowany przez fanów Iron Maiden. Dlaczego?

W wywiadzie dla 'Aftershocks TV' Blaze wyjaśnił, dlaczego cieszy się, że jest hejtowany przez fanów Iron Maiden:

Mam nadzieję, że ludzie, którzy nienawidzili mnie za to, że śpiewałem w Iron Maiden, nadal mnie nienawidzą. Przynajmniej oznacza to, że coś znaczę. Lepsze to niż gdyby mówili „kim jest Blaze Bayley?” Jeśli ktoś powie „on jest najgorszą rzeczą, jaka przytrafiła się Iron Maiden” nie mam z tym problemu, bo nadal się przyjaźnię z chłopakami z zespołu, nadal rozmawiam ze Steve’em, z managementem, mam więc gdzieś, co ludzie myślą. Dlaczego mnie to powinno interesować? Obchodzi mnie jedynie opinia osób, które wspierały mnie przez tyle lat i dzięki którym mogę żyć swoimi marzeniami.

Jak widać, Blaze cieszy się tym co przeżył i z pewnością pomaga mu to w jego solowej karierze. Niedawno ukazał się album wokalisty, którego tytuł to 'War Within Me'.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny