Biedne istoty

i

Autor: Everett Collection/East News

KINOWE HITY ONLINE

"Biedne istoty" w Disney+! Data premiery w streamingu oficjalnie ogłoszona

2024-03-01 10:29

"Biedne istoty" zmierzają na małe ekrany. Produkcję nominowaną do Oscara aż w jedenastu kategoriach będzie można teraz obejrzeć w domowym zaciszu. Co więcej, na premierę online nie trzeba będzie długo czekać. Głośne dzieło Yorgosa Lanthimosa z Emmą Stone w obsadzie pojawi się w streamingu jeszcze w marcu 2024!

"Biedne istoty" podbiły wielkie ekrany. Odważna i kontrowersyjna produkcja zebrała tłumy na salach kinowych, a finalnie może pochwalić się bardzo dobrymi recenzjami nie tylko od krytyków, ale przede wszystkim od widzów. Wielu twierdzi nawet, że to rola życia dla odtwórczyni głównej roli Emmy Stone. I być może coś w tym jest. Gwiazdorska obsada spisała się rewelacyjnie, o czym będą mogli teraz przekonać się wszyscy ci, którzy nie mieli szansy lub okazji wybrać się na seans.

TOP10 najlepszych koreańskich filmów i seriali | To Się Kręci #22

"Biedne istoty" - gdzie obejrzeć online?

Dzieło greckiego reżysera za chwilę będzie dostępne do obejrzenia w streamingu. "Biedne istoty" trafią do serwisu Disney+ już 27 marca 2024 roku. Chwilę wcześniej, bo 10 marca odbędzie się za to gala rozdania Oscarów, gdzie tytuł powalczy, m.in. o nagrodę za najlepszy film, obsadę pierwszoplanową, drugoplanową, reżyserię, scenariusz, kostiumy, zdjęcia i montaż. 

O czym jest film "Biedne istoty"? Opis fabuły

"Biedne istoty" w reżyserii Yorgosa Lanthimosa to niesamowita opowieść o ewolucji Belli Baxter (Emma Stone), młodej kobiety, która zostaje przywrócona do życia przez genialnego i niekonwencjonalnego naukowca, doktora Godwina Baxtera (Willem Dafoe). Pod jego opieką Bella chętnie uczy się wszystkiego od nowa, ale chce też doświadczyć pełni życia. W poszukiwaniu nowych doznań wyrusza w burzliwą i pełną przygód podróż przez kontynenty w towarzystwie sprytnego i rozpustnego prawnika, Duncana Wedderburna (Mark Ruffalo). Wolna od uprzedzeń swoich czasów, Bella z determinacją dąży do celu, jakim jest walka o równość i niezależność.

Źródło: "Biedne istoty" w Disney+! Data premiery w streamingu oficjalnie ogłoszona