Bam Margera został aresztowany za przemoc domową. Gwiazdor miał pobić kobietę

i

Autor: Ouzounova/Splash News/EAST NEWS Problemy Bama Margery

Bam Margera został aresztowany za przemoc domową. Gwiazdor miał pobić kobietę

2023-03-09 12:36

Bam Margera od dawna nie ma dobrej passy. Gwiazdor serii "Jackass" od lat zmaga się z silnych uzależnieniem od substancji psychoaktywnych, ma problemy zdrowotne, nie chce przyjmować pomocy, a o swój obecny stan oskarża innych. Teraz problemy Bama weszły na znacznie wyższy poziom - gwiazdor został aresztowany pod zarzutem pobicia kobiety.

Bam Margera zyskał rozpoznawalność na przełomie lat 90. i 2000., jako jedna z głównych gwiazd kultowej już serii Jackass. Kaskader wzbudził tak duże zainteresowanie, że nawet po zakończeniu programu, emitowane było jego własne reality show, Viva La Bam. Już wtedy było jasne, że Margera ma problem z używkami. Po latach gwiazdor ogłosił, że zmaga się nie tylko z licznymi uzależnieniami, ale także bulimią i problemami, dotyczącymi zdrowia psychicznego. W ubiegłym roku Bam trafił na odwyk, szybko jednak z niego uciekł, a w udzielonym niedługo później wywiadzie powiedział, że za jego uzależnienie do alkoholu odpowiada Ville Valo, z którym przyjaźnił się na początku kariery. Kilka miesięcy później media obiegła wiadomość, iż muzyk trafił do szpitala, udało mu się jednak wrócić do zdrowia. Teraz jednak gwiazdor ma dużo poważniejsze problemy.

Bam Margera oskarżony o przemoc wobec kobiety

Portal TMZ poinformował, że Bam został aresztowany w czwartek 2 marca w swoim domu. Policja postawiła mu zarzut uszkodzenia ciała obecnego lub byłego współmałżonka, konkubenta, partnera lub współrodzica. Kobieta, która zgłosiła przestępstwo twierdzi, że Margera kopnął ją - wiadomo, że oskarżającą nie jest żona Bama, Nikki Boyd. Gwiazdor wpłacił kaucję w wysokości 50 tysięcy dolarów i opuścił areszt dzień po zatrzymaniu. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Wielki powrót! Ville Valo o "Neon Noir" w Esce Rock.