Avocado Przeworsk - o co chodzi? Pracownicy restauracji wypowiedzieli się na temat posta

2020-02-05 16:53
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: facebook.com/AvocadoPrzeworsk/

Avocado Przeworsk stało się w mgnieniu ok hitem sieci, który roznosi się viralowo. O co chodzi? Skontaktowaliśmy się z restauracją, by wyjaśnić szczegóły posta, który podbija sieć.

5 lutego 2020, zwykły dzień, który raczej niczym nie miał się różnić od innych. Jednak internet bywa nieprzewidywalny, o czym przekonali się wszyscy, gdy dowiedzieli się o restauracji Avocado Przeworsk. Wszystko za sprawą mocnego posta, który pojawił się na facebooku lokalu.


TELEDYSK JAK PORNO. LINDEMANN - PLATZ EINS - WERSJA BEZ CENZURY. GDZIE OBEJRZEĆ? [18+]Avocado Przeworsk - o co chodzi? Właściciele restauracji wypowiedzieli się na temat posta

Na Facebooku Avocado Przeworsk pojawił się następujący post:Mocny post, który w kilka chwil rozniósł się na cały internet i niby wszystko ok. Można powiedzieć, że Avocado Przeworsk to mistrzowie marketingu, ale historia tego posta nie jest już taka zabawna. Zadzwoniliśmy do restauracji i pani, która odebrała telefon powiedziała nam:


Niestety, jest to złośliwy żart i nie mamy na to wpływu. Ktoś przejął nasze konto i robi sobie niewybredne żarty. Staramy się dostać do naszego konta i odkręcić całą sytuację. Nie jest nam do śmiechu...

Jedno jest pewne, głupi żart stał się reklamą dla restauracji i trzymamy kciuki, by pojawiło się tam wielu klientów. Być może żartowniś zrobił coś pożytecznego i nawet o tym nie wie, że dzięki niemu Avocado Przeworsk zyskało gigantyczną reklamę.

URODZINY FACEBOOKA JAKO DZIEŃ PRZYJACIELA.3 RZECZY, KTÓRYCH MOŻECIE NIE WIEDZIEĆ O SPOŁECZNOŚCIOWYM GIGANCIE