Autobiografia Ronniego Jamesa Dio trafi na rynek jeszcze w tym roku!

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=H7KTRpmeTdM

Autobiografia Ronniego Jamesa Dio trafi na rynek jeszcze w tym roku!

2021-02-18 11:29

Na ten tytuł czekali fani Dio oraz miłośnicy rocka i klasycznego metalu. Po wielu latach ciszy, projekt wrócił i jak się okazuje, wkrótce dostaniemy autobiografię Ronniego Jamesa Dio.

Postać Ronniego Jamesa Dio jest do dzisiaj wielką inspiracją i pomimo ponad dekady o śmierci, nadal przybywa fanów artysty. Od lat mówiło się o autobiografii artysty, której ten nie zdążył dokończyć. W końcu mamy potwierdzenie, że książka pojawi się jeszcze w 2021 roku! Co dokładnie wiemy o książce?

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Autobiografia Dio trafi do sprzedaży w 2021 roku. Co wiemy o książce?

Książka pod tytułem 'Rainbow In The Dark' ma ukazać się w lipcu 2021 roku. Wokalista nie zdążył ukończyć książki i po jego śmierci uzupełnił ją Mick Wall! Z pewnością kojarzycie nazwisko Walla, który jest autorem wielu docenionych biografii zespołów, a wśród jego książek znajdują się tytuły o: Guns N’ Roses, AC/DC, Black Sabbath czy Metallice

Książka ma przybliżyć działalność wokalisty w grupach Elf, Rainbow, Black Sabbath i Heaven & Hell, oraz przybliżyć czytelnikom temat walki z narkotykami artysty. Dodatkowo, trwają prace nad dokumentem na temat Dio, który być może pojawi się jeszcze w tym roku.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?