Amazon zrealizuje film dokumentalny o Robercie Lewandowskim

i

Autor: screen: https://youtu.be/xbHjFuuXdTI

Amazon zrealizuje film dokumentalny o Robercie Lewandowskim

2021-07-29 13:46

Postać Roberta Lewandowskiego fascynuje i motywuje do działania innych, którzy chcą zacząć swoją przygodę ze sportem. Amazon zdecydował się na to, aby stworzyć film dokumentalny o słynnym piłkarzu. Co wiadomo o produkcji?

Robert Lewandowski jest postacią, która inspiruje, intryguje i cały czas zadziwia. Nic dziwnego, że w końcu zdecydowano się na stworzenie filmu dokumentalnego na temat piłkarza. Produkcją ma zająć się Amazon i właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły. Co dokładnie zobaczymy w filmie?

Ile zarabiają polscy piłkarze? Lewandowski, Krychowiak, Glik | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #24

Amazon zrealizuje film o Robercie Lewandowskim. Kiedy go zobaczymy?

Dokument ma skupić się przede wszystkim na karierze sportowej Lewandowskiego, jednak ma nie zabraknąć wątków z życia prywatnego. Jak wypowiedział się sam Robert Lewandowski:

Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich również z zainteresowaniem obejrzą ten film.

Film ma zadebiutować na Amazon Prime w 2022 roku, a realizacja filmu zajmie się Papaya Films.

Sonda
Czy Robert Lewandowski to najlepszy piłkarz świata?