Album 'Nevermind' to disco? Tak twierdzi Dave Grohl

i

Autor: screen: https://youtu.be/hTWKbfoikeg

Album 'Nevermind' to disco? Tak twierdzi Dave Grohl

2021-07-02 11:11

W 2021 roku, album 'Nevermind' obchodzi 30-lecie wydania i z tej okazji planowana jest wyjątkowa reedycja. Jubileusz jest też dobra okazją na wywiady z artystami, stąd częste pytania o krążek do Dave'a Grohla. Według lidera Foo Fighters, słynny album jest płytą dyskotekową.

Album 'Nevermind', jest uznawany przez wielu fanów grupy za najlepszy, a w rankingach zawsze zdobywa wysokie miejsce i jednogłośnie uznawany jest za jeden z najlepszych krążków w historii rocka. 30-lecie krążka, które przypada na 2021 rok, jest świetną okazją do wywiadów z artystami i producentami. Tym razem Dave Grohl wypowiedział się na temat krążka, twierdząc, że to świetna, dyskotekowa płyta...

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

'Nevermind' to album disco? Tak twierdzi Dave Grohl

Dave Grohl w wywiadzie dla 'From Cradle To Stage', stwierdził, że 'Nevermind' to album disco! Jak powiedział lider Foo Fighters:

Przestańcie mówić, że jestem dobrym perkusistą, bo jestem cholernie podstawowym perkusistą. Na „Nevermind” Nirvany zżynałem w każdej piosence ile się da z The Gap Band, Cameo i Tony’ego Thompsona. To wszystko to disco i tyle. Nikt tego nie skumał.

Przypomnijmy, że wkrótce Foo Fighters wydają album pod tytułem 'Hail Satin', który ma być hołdem dla muzyki disco i zawierać ma covery takich grup jak Bee Gees.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]