Angus Young pięknie pożegnał Cliffa Williamsa. Czy to koniec AC/DC?

i

Autor: Screen z filmu/ fot. https://www.youtube.com/channel/UCYp3rk70ACGXQ4gFAiMr1SQ

AC/DC od lat brzmi tak samo? Angus Young odpowiedział, jak to jest

2020-11-26 9:55

Nowy album AC/DC jest wydarzeniem, na które czekali fani i cały świat rockowy, któremu brakowało kultowej grupy. Oczywiście, po premierze pojawiły się głosy, że zespół gra cały czas to samo. Na te zarzuty postanowił odpowiedzieć Angus Young.

Nowy album AC/DC stał w pewnym momencie pod znakiem zapytania, jednak panowie postanowili odłożyć na bok wszystkie nieporozumienia, dzięki czemu powstał krążek ''Power Up''. Album stał się hitem sprzedażowym w 18 krajach i prawdopodobnie długo utrzyma się na szczytach. Pojawiają się także słowa, że krążek nie jest niczym odkrywczym, a AC/DC grają w kółko to samo. Na te zarzuty postanowił odpowiedzieć Angus Young.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Angus Young o zarzutach, że AC/DC grają ciągle to samo: Robimy to, na czym znamy się najlepiej

W jednym z niedawno udzielonych wywiadów, Angus Young odpowiedział na zarzuty o to, że AC/DC grają ciągle to samo, a ich album nie jest odkrywczy:

Należało się po nas spodziewać tego. Jak mawiał mój brat, gdy ktoś sugerował, że wszystkie albumy, które nagrywamy, brzmią tak samo – „Tak, nagrał je ten sam zespół”. Gdy zaczynaliśmy, nie wymyślaliśmy koła na nowo. Robimy to, na czym znamy się najlepiej – tworzymy rock and rolla.

Album ''Power Up'' dostępny jest w serwisach streamingowych oraz w sprzedaży. Warto dodać, że krążek dostępny jest także w wersji deluxe, która zawiera neon i specjalny głośniczek.