Warsaw Tatoo Convention 2022 - szczegóły wielkiego święta fanów tatuażu!

i

Autor: Materiały prasowe Najważniejsze szczegóły Warsaw Tatoo Convention 2022

9th Warsaw Tattoo Convention 2022 powered by Perła - szczegóły wielkiego święta fanów tatuażu!

2022-11-07 9:03

Serdecznie zapraszamy Was na 9. edycję Warsaw Tattoo Convention powered by Perła, która odbędzie się jesienią, 12-13 listopada na Stadionie Legii Warszawa. Bilety na 9th Warsaw Tattoo Convention 2022 powered by Perła są już dostępne w sprzedaży. Eska ROCK jest jednym z patronów imprezy - sprawdź jej szczegóły!

Konwenty dla fanów tatuaży to już stały punkt na polskiej mapie imprez - jednym z największych wydarzeń z tej kategorii już od dziewięciu edycji jest Warsaw Tatoo Convention. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się już w sobotę i niedzielę 12 i 13 listopada na Stadionie Legii Warszawa. Organizatorzy ponownie ugoszczą fanów tatuaży w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym, które od lat zapewnia sprawną organizację oraz niepowtarzalny klimat. Udział w wydarzeniu zapowiedziało wielu znakomitych gości, w tym czołowi przedstawiciele polskiej sceny tatuażu. Liczymy na Wasz udział mając nadzieję, że po raz dziewiąty stworzymy razem niesamowitą atmosferę!

9th Warsaw Tattoo Convention 2022 powered by Perła - bilety

W sprzedaży wciąż są dostępne bilety na konwent - karnet dwudniowy można zakupić w cenie 60 zł. Wejściówka jednodniowa zaś to koszt w wysokości 45 zł. Bilety można zakupić na stronie eBilet.pl

9th Warsaw Tattoo Convention 2022 powered by Perła - wielkie święto fanów tatuażu!

9th Warsaw Tattoo Convention 2022 powered by Perła - program

Tradycyjnie Warsaw Tattoo Convention obfitować będzie w liczne wydarzenia, a punktem centralnym są konkursy na najlepsze tatuaże, ze szczegółami których można zapoznać się na stronie organizatora. Jednak impreza ta to nie tylko tatuowanie - uczestnicy konwentu będą mogli wziąć udział w licznych wykładach, warsztatach, pokazie iluzji i posłuchać dobrej, różnorodnej muzyki. Poniżej pełny program 9th Warsaw Tattoo Convention 2022 powered by Perła.