6 razy gdy rock i metal spotykają się w kuchni. Tu WSZYSTKO może się wydarzyć

i

Autor: Pexels

6 razy gdy rock i metal spotykają się w kuchni. Tu WSZYSTKO może się wydarzyć

2022-12-15 13:46

To prawda i najczęściej dosłownie wszystko się dzieje. Podobno najlepsi mistrzowie i mistrzynie kuchni są dziś traktowani jak gwiazdy rocka w dawnych czasach, zatem postanowiliśmy odwrócić rolę. Wiadomo, że każda impreza w pewnym momencie przenosi się do kuchni, zatem przenosimy i naszą.

Poznajcie 6 kulinarnych programów w sieci, których żaden miłośnik rocka i metalu nie powinien przegapić. Część z nich co prawda już skończyła emitowanie nowych odcinków, ale te, które zostały w sieci są fantastyczne. Mamy adzieję, że apetyty Wam dopisują, bo idziemy naprawdę na grubo!

Listen to "Podróże do zjedzenia! Co łączy Ateny, Stambuł, Włochy, Portugalię i Hiszpanię? DROGOWSKAZY" on Spreaker.

1. Linzey Rae i jej metalowe przepisy

Przepisy na smakowitości jako metalowe kawałki? Jasne! Słucha się tego świetnie, ogląda rewelacyjnie. Nie dość, że jest całkiem zabawne, to wygląda na to, że może wyjść z tego naprawdę coś smakowitego

2. Regular Ordinary Swedish Meal Time

Szwedzi to mistrzowie metalu, a jeśli połączy się go z gotowaniem wychodzi coś absolutnie kuriozalnego. Prezenterzy kanału nie dość, że dewastują kuchnie i składniki to jeszcze dokonują brutalnego mordu na języku angielskim.

3. Taste of metal

To cały serial stworzony przez Metal Injection, gdzie metalowi muzycy dzielą się swoimi kulinarnymi sekretami. Pogadają, pogotują, podjedzą i pograją.

4. Nat's What I Reckon

Australijski muzyk i komik w rytmie metalu opowiada o gotowaniu. Jego język jest równie ostry jak muzyka, którą kocha.

5. Eaten back to life

Tytuł tego programu nawiązuje do płyty Cannibal Corpse. Zawartość jest równie ostra. Portal MetalSucks wyprodukował serial, w którym potrawy inspirowane są muzyką. Skosztujcie sami.

6. The Food Emperor

Polska propozycja w naszym zestawieniu. Co prawda nie jest to show dedykowane muzyce rockowej i metalowej, jednak absurdalność humoru i brutalizm językowy, połączone z epicką muzyką sprawiają, że jakoś idealnie nam pasuje do zestawienia. Polecamy!