3 gry, w które warto zagrać będąc w domu #zostańwdomu

2020-03-12 22:07
Ilustracja do artykułu
Autor: freeimages.com / Chris Chidsey

W Polsce odnotowuje się coraz więcej przypadków koronawirusa, przez co zamknięto placówki kulturalne i oświatowe. Generalnie, zaleca się pozostanie w domu, co wcale nie musi być nudne! Wybraliśmy 5 gier, w które warto pograć będąc w domu.

W Polsce odnotowuje się coraz więcej przypadków zachorowań na koronawirusa, przez co zamknięto placówki oświatowe i kulturalne. Rząd apeluje do ludzi, aby ograniczyli spotkania w większych grupach i na czas zamknięcia placówek, starali się zostać w domach. Jest to jak najbardziej słuszne podejście, dzięki któremu uda się opanować całe zamieszanie. Na czas pozostania w domu, warto znaleźć sobie jakieś zajęcie, dzięki któremu czas szybciej upłynie. Z pewnością, w tym czasie w ruch pójdą konsole, także warto odkurzyć kilka tytułów, lub w końcu przysiąść do odkładanych dawno gier. Dołączcie się do naszej akcji #zostańwdomu

SZKOŁY, KINA, MUZEA I RESZTA PLACÓWEK KULTURALNYCH W POLSCE ZAMKNIĘTE. OGŁOSZONO TO NA SPECJALNEJ KONFERENCJI


3 gry, w które warto zagrać będąc w domu #zostańwdomu

Star Wars: Jedi Fallen Order

Nazywana jedną z najlepszych gier spod znaku Star Wars ostatnich lat. Otwarty świat, ciekawa fabuła, niesamowita grafika i oprawa muzyczna. Gwiezdne Wojny wracają do wysokiego poziomu gier. Rozgrywka wciąga na długo i często powoduje, że trzeba się zatrzymać i pomyśleć co dalej. Idealnie na kilkanaście godzin grania.


The Last Of Us

Przy okazji zapowiadanej premiery kontynuacji i serialu, który wkrótce ma powstać, warto przypomnieć sobie pierwszą część. Gra dostępna na PlayStation 4, dzięki specjalnemu remasterowi, także nie ma problemu z dostępnością. To dopiero wkręcająca rozgrywka i fabuła, która dosłownie pochłania całe godziny. Idealnie na długie popołudnia.Mortal Kombat

Tutaj nie ma co wymieniać, która część jest najlepsza na czas siedzenia w domu. Każda część Mortal Kombat wkręca i pochłania na kilka godzin. Wiadomo, im nowsza część, tym jest ciekawiej, jednak pierwotny, stary Mortal Kombat jest zawsze najlepszy, z resztą nutka nostalgii zawsze w cenie.

W ramach akcji #RazemPrzeciwKoronawirusowi prowadzonej przez całą Grupę ZPR Media przypominamy o tym, jak ważne jest stosowanie się do zaleceń w okresie zagrożenia koronawirusem, potraktowanie sprawy poważnie i pozostanie w domu.