Dzień Matki 2021

i

Autor: ADAM BYSIEK / Radio ESKA ROCK Dzień Matki 2021

26 maja Dzień Matki 2021- oto pomysły na prezent

2021-05-25 10:02

26 maja, czyli Dzień Matki 2021 zbliża się wielkimi krokami! Zapewne wielu z was zachodzi w głowę i rozmyśla nad tym jaki prezent podarowany mamie byłby tym idealnym w tym roku, dlatego też przychodzimy Wam z pomocą i podsuwamy kilka rozwiązań! W sieci roi się od komercyjnych propozycji, a więc skupmy się w przed dzień święta mam na nieco bardziej kreatywnych i undergroundowych rozwiązaniach.

Dlaczego nie upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu? To dopiero jest dobry plan - przyjemne połączone z pożytecznym! jesteście ciekawi co to za pomysł?

Bilet na koncert na Dzień Matki 2021

Bilet na koncert podarowany specjalnie na Dzień Matki 2021 to tez idealna okazja do spędzenia wspólnie czasu w towarzystwie ulubionej muzyki i artysty. Idea ta tez jest mocnym i doraźnym wsparciem dla artystów i branży eventowej, która jak powszechnie wiadomo została mocno poszkodowana przez obowiązujące obostrzenia związane z pandemią.

Malowana filiżanka na Dzień Matki

Tym oto sposobem już teraz możecie kupić swojej mamie, ale przecież też sobie, na przykład na koncert Korteza, który zapowiedział już początek swojej trasy po Polsce. Może być to również impreza z Darią Zawiałow - te wejściówki również są już dostępne w sieci. Taki prezent to koszt pomiędzy 100, a 150 złotych.

Moc i adrenalina na Dzień Matki 2021

Moc i adrenalina są gwarantowane w przypadku podjęcia decyzji o zakupie tego prezentu na Dzień Matki 2021! Nadal w większości galerii handlowych w całej Polsce możecie skorzystać z oferty przedpłaconej, która jest do wykorzystania u wielu partnerów organizujących niezapomniane przygody - takie jak skok na bungee, tour Ferrari po ulicach Warszawy lub lot balonem, a nawet skok ze spadochronem.

W tym przypadku ceny są jednak ruchome i wahają się pomiędzy 150, a nawet 600 złotych. Ostatnia opcja jaką dla Was przygotowaliśmy jest ewidentnie dla tych, którzy cenią sobie odpoczynek i chwile relaksu w luksusowym miejscu.

Kąpiel w basenie na 43. pietrze wieżowca na Dzień Matki 2021

Kąpiel w basenie na 43. pietrze wieżowca na Dzień Matki 2021 to rzecz jakiej żadna mama się nie spodziewa! Do Waszej dyspozycji jest nie tylko basen, ale tez bogate zaplecze spa i restauracja! taki podarek nie tylko zachwyci, ale tez umożliwi Wam spędzenie wspólnie czasu i zapewni Wam wspomnienia, które na długo zapadną w pamięci! Całodniowy pobyt w tym miejscu wiąże się z kosztem 150 złotych, a wejściówki można nabyć jedynie w recepcji popularnego hotelu w sercu warszawskiego śródmieścia.

Sonda
Czy pamiętałeś/pamiętałaś o Dniu Matki?