Zespół Lor zaprasza na jesienną trasę koncertową promującą album „Panny Młode”

i

Autor: Materiały prasowe Zespół Lor na trasie koncertowej

Zespół Lor zaprasza na jesienną trasę koncertową promującą album „Panny Młode”

2023-06-22 18:09

Trasa Lor „Panny Młode” odbędzie się jesienią tego roku. Zespół zagra w 6 polskich miastach – Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i oczywiście rodzimym dla zespołu Krakowie.

Będziecie mieli okazję usłyszeć na żywo materiał z ich najnowszej płyty, która obnaży ukryte emocje i poruszy najważniejsze tematy dla młodych i nie tylko! W maju tego roku, zespół Lor wydał płytę „Panny Młode”, który jako pierwszy ich album został nagrany w pełni w języku polskim.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

"Panny Młode" to płyta w całości opowiadająca o naszej młodości. Zależało nam na tym, żeby pokazać okres wczesnych lat dorastania, jako to, czym faktycznie się dla nas okazał - próbą zidentyfikowania siebie w świecie i wejścia w nowe role społeczne, naprawianie relacji rodzinnych, utratę starych znajomości, nostalgią związaną z dzieciństwem - jak mówi sam zespół o albumie.

Polecany artykuł:

Svahy prezentują nowy singiel!
Zespół na trasie

i

Autor: Materiały prasowe Daty i miasta

Trasa - daty, miasta i bilety

  • 20.10.2023 Wrocław, Bezsenność
  • 21.10.2023 Łódź, Klub SCENOGRAFIA
  • 22.10.2023 Warszawa, Klub Niebo
  • 26.10.2023 Gdańsk, DRIZZLY GRIZZLY
  • 27.10.2023 Poznań, Blue Note
  • 28.10.2023 Kraków, Poczta Główna

Bilety dostępne są pod linkiem.

O zespole Lor

Ich wyjątkowość polega na tym, że w znacznej mierze opiera się na połączeniu skrzypiec, pianina i ujmującego wokalu. Kto zatem tworzy zespół Lor? W grupie znalazły się Jagoda Kudlińska, która odpowiada za wokal, grająca na pianinie Julia Skiba, skrzypaczka Julia Błachuta oraz Paulina Sumera, która pisze zespołowi teksty oraz gra na gitarze basowej. Co ciekawe, w momencie założenia zespołu, najmłodsza z dziewczyn miała zaledwie czternaście lat.Zespół Lor czerpie inspiracje z muzyki folkowej oraz artystów takich jak Agnes Obel, Tom Rosenthal, Sóley i Birdy. Nic więc dziwnego, że piosenki Lor są niewinne i melancholijne, ale zarazem niesamowicie odważne i buntownicze, co możecie usłyszeć na długo wyczekiwanej przez wszystkich płycie „Panny Młode”, która swoją digitalową premierę miała 12 maja tego roku, a w wersji fizycznej w sprzedaży pojawi się jesienią 2023.