Zespół Hurt, znany z przeboju Załoga G, wraca po 10 latach z nowym hitem

i

Autor: Materiały prasowe Wielki powrót zespołu Hurt!

Zespół Hurt, znany z przeboju "Załoga G", wraca po 10 latach z nowym hitem

2023-06-30 13:14

Autorzy pokoleniowego przeboju Załoga G wracają po 10 latach elektryzującym singlem "Festiwal bodźców"!

Po 10 latach od ostatniej płyty HURT otwiera nowy rozdział, w którym wyraźnie nie jest już młodzieżą. Autorzy pokoleniowego przeboju "Załoga G" przygotowali jak zwykle eklektyczny album, na którym nie zabrakło znanych i zdolnych gości. Współtwórcami ósmego albumu zespołu zostali m.i.n. Igor Pudło (połowa Skalpela), czy młoda soulowa wokalistka Martyna Baranowska.

Queens of the Stone Age - najlepsze numery rockowej formacji

Nowy singiel i płyta zespołu!

Pierwszy singiel to "Festiwal bodźców". Po spotkaniu z tym numerem już nigdy nie odpowiesz na pytanie „jak się czujesz?” inaczej niż: falująco! Na niebie komety i złowieszcze słońce, w kieszeniach deszcze; kręcimy się pomiędzy szarością, a tysiącem atrakcji w czasach coraz czytelniejszego końca świata, będącego jednocześnie czasem nieskończonej obfitości. 

Najnowsza płyta HURTU to nie jest 'punkowy wygłup lat dziewięćdziesiątych', lecz na wskroś aktualny mariaż najlepszych alternatywno-popowych wzorców, zaprzęgnięty do opowiedzenia o tytułowym festiwalu bodźców, w którym przyszło nam uczestniczyć – czy chcemy czy nie – w trzeciej dekadzie XXI wieku