Zentropia

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Zentropia z nowym, mocnym singlem

2024-03-07 15:05

Zentropia, nowy projekt muzyczny Michała Kwiatkowskiego, który właśnie wypuścił mocny singiel zatytułowany "Rusofilia". Jak mówi sam artysta: "Rusofilia sama w sobie nie musi być groźną chorobą, ale jej powikłania i uwikłania mogą być śmiertelnie niebezpieczne".

Autorem projektu jest weteran Polskiej sceny muzycznej Michał Kwiatkowski, znany z zespołów takich jak: KNŻ, UR czy Konbranocka. Doświadczenie i pasja do tworzenia muzyki wraz z innowacyjnym podejściem do brzmień elektronicznych wkrótce może odmienić muzyczny krajobraz. Po debiucie singla "Misja z Syriusza" świat muzyczny zaczyna łaknąć kolejnych dźwiękowych podróży, jakie ma do zaoferowania Zentropia.

Premiera debiutanckiego albumu spodziewana jest jeszcze w tym roku, a będzie on opowiadać o próbach zachowania zen w świecie, który gwałtownie pogrąża się w entropii…

Najważniejsze utwory Kultu i Kazika Staszewskiego / Eska Rock

O projekcie

Zentropia nie jest jednak zwykłym projektem muzycznym. Daleka jest od brzmień znanych z wcześniejszych zespołów Kwiatkowskiego. Tutaj elektronika miesza się z delikatnymi harmoniami, tworząc wyjątkowe doświadczenie dźwiękowe.

Zentropia to nie tylko zespół, to muzyczna filozofia, która kusi swoją tajemniczą i hipnotyzującą mocą.