Zbigniew Hołdys pojawił się na Męskim Graniu w Warszawie! Tak muzyk skomentował Orkiestrę Vito Bambino, Zali i Igora Herbuta

Za nami już tegoroczna edycja letniej trasy koncertowej Męskie Granie. W weekend 21-22 sierpnia odbył się wielki finał wydarzenia w Warszawie. Okazuje się, że pojawić się na nim postanowił Zbigniew Hołdys. Muzyk na żywo chciał usłyszeć tegoroczną Orkiestrę Męskiego Grania i jej interpretację jednego z utworów, których jest autorem.

Muzyk Zbigniew Hołdys w brązowym kapeluszu i okularach. O jego wizycie na Męskim Graniu przeczytasz w EskaRock.
Autor: AKPA

Oficjalnie zakończyła się już tegoroczna edycja Męskiego Grania. Impreza zaczęła nabierać tempa już w kwietniu, gdy okazało się, że tym razem w skład Orkiestry Męskiego Grania wchodzą Zalia, Vito Bambino i Igor Herbut, którzy, pierwszy raz w historii, wylansowali dwa single: Nareszcie oraz Tańczę.

Kolejny już raz Wielki Finał Męskiego Grania zorganizowany został w Warszawie, tak, jak w ubiegłym roku na terenie Lotniska Bemowo. Wydarzenie odbyło się w piątek i w sobotę 21 i 22 sierpnia i jak to zwykle bywa, przyciągnęło imponujące tłumy, które na własne oczy podziwiały występy m.in. Zali, Kasi Sienkiewicz, braci Kacperczyk, Acid Drinkers, Nosowskiej, Igo, Edyty Bartosiewicz, Kultu - oraz oczywiście na zamknięcie tegorocznej Orkiestry.

Muzyka rockowa lat 80-tych - Polska. Albumy, które zmieniły historię

Zbigniew Hołdys o Męskim Graniu

Okazuje się, że tym razem na Męskim Graniu postanowił pojawić się także Zbigniew Hołdys. Legendarny muzyk, współzałożyciel i autor wielu przebojów zespołu Perfect postanowił na własne oczy zobaczyć występ Vito Bambino, Zali oraz Igora Herbuta tym bardziej, że muzycy mieli w swojej setliście także klasyk formacji - Ale wkoło jest wesoło. 

Artysta zamieścił na swoim koncie na Facebooku nagranie występu, w opisie dając do zrozumienia, co sądzi o młodszych kolegach i koleżance po fachu. Hołdys już w pierwszych słowach nie ukrywa zachwytów całym wydarzeniem, chwaląc aranżacje, produkcję, oprawę czy jakość dźwięku. Muzyk opisał, że trafił na występ Acid Drinkers na Scenie Ż, pisząc o nim wprost: Rwało bebechy! Nieprawdopodobne!".

Nie zabrakło także ciepłych słów, skierowanych w kierunku tegorocznej Orkiestry. Artysta napisał w opisie, że cały występ podrygiwał i podziękował młodszym muzykom za ich występ, który ewidentnie przypadł mu do gustu.

Zbigniew Hołdys o krytykach jego wpisu o Męskim Graniu

Okazuje się, że zachwyt Hołydsa Męskim Graniem nie wszystkim jego obserwującym przypadł do gustu, a w komentarzach pojawiły się także i mało pochlebne głosy. Artysta blokował je jednak, pisząc wprost, że na jego socialach nie ma miejsce na hejt. W tradycyjnej, coniedzielnej pogadance ze swoimi obserwatorami na live na Facebooku dalej chwalił to, co przyszło mu zobaczyć na tegorocznym Męskim Graniu.

Najlepsze gościnne występy Zbigniewa Hołdysa. To ikona polskiej gitary: