Zakk Wylde o grunge’u: Nie zauważyłem go

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=b8dG5fSsALI

Zakk Wylde zdradził trochę szczegółów nowej płyty Ozzy'ego

2021-11-25 10:30

Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest wyczekiwana przez fanów i jak się okazuje, będzie na niej sporo gości i to tych najpopularniejszych. Zakk Wylde zdradził z kim występuje w numerze i jak przebiegały nagrania.

Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest zapowiadana od dłuższego czasu, jednak ciągle nie podano szczegółów. Zakk Wylde zdradził trochę rzeczy i jak się okazuje, będzie kilka zaskoczeń na krążku. Czego możemy się spodziewać? O tym trochę opowiedział gitarzysta w jednym z wywiadów.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Zakk Wylde zdradził trochę szczegółów nowej płyty Ozzy'ego

W rozmowie z portalem Consequence.net, Zakk wypowiedział się na temat współpracy przy nowym albumie Ozzy'ego i jak się okazuje, będzie sporo niespodzianek.

To było coś niesamowitego! Gdybyś powiedział mi, gdy miałem 14 lat, ćwicząc w sypialni, że będę na albumie z Ozzym, Tonym Iommim, Erikiem Claptonem i Jeffem Beckiem – wszystkimi moimi bohaterami – powiedziałbym ci tylko: „Nie ma szans!”. W utworach, w których oni grają solówki, ja gram na gitarze rytmicznej.

Zakk ma nadzieję, że Ozzy jeszcze wróci na trasę koncertową. Obecnie, wokalista przełożył trasę z Judas Priest na 2023 rok.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?