Rammstein nagrywa nową płytę! Pierwsze zdjęcia ze studia

i

Autor: Rammstein / screen: youtube.com/channel/UCYp3rk70ACGXQ4gFAiMr1SQ

Rammstein udostępnia wersję deluxe albumu 'Mutter'. Wszystko można znaleźć na Spotify

2021-11-25 9:41

Rammstein ma na swoim koncie albumy, które z biegiem lat przeszły do historii i jednym z nich z pewnością jest krążek 'Mutter'. Teraz zespół postanowił udostępnić album w wersji deluxe na Spotify.

Rammstein ma na koncie sporo krążków, które z biegiem lat stały się kultowe i na stałe zapisały się w historii muzyki rockowej i metalowej. Jednym z nich jest z pewnością album 'Mutter', który w 2021 roku obchodzi 20 urodziny. Z okazji okrągłej rocznicy, zespół umieścił wydawnictwo w wersji deluxe na Spotify.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Rammstein udostępnia wersję deluxe albumu 'Mutter'. Wszystko można znaleźć na Spotify

Nie trzeba chyba przypominać, że na krążku 'Mutter' znalazły się takie hity jak 'Ich Will', 'Sonne', 'Mutter' czy wykorzystane na potrzeby filmu 'xXx', 'Feuer frei'. Co takiego znajdziemy w wersji deluxe? Opowieści związane z danym numerem oraz wyjaśnienie jak powstawał i o czym opowiada. Gratka dla fanów, którą sam zespół reklamuje jako odkrywanie albumu 'Mutter' na nowo.

Obecnie Rammstein przygotowuje się do koncertów, które ma zagrać w ramach przełożonej trasy koncertowej. Prawdopodobnie, przed startem trasy pojawi się nowy album grupy.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć