YUNGBLUD - wywiad i fotorelacja z warszawskiego koncertu

2022-05-12 10:43

10 maja swój kolejny już koncert w Polsce zagrał YUNGBLUD. Muzyk pojawił się w naszym kraju w ramach trasy “Life on Mars” i wystąpił w warszawskim EXPO XXI - jako support zagrał angielski duet rockowy Nova Twin. Redakcja Eski ROCK była na miejscu! Koncert obfitował w wyjątkowe chwile - sprawdźcie zdjęcia w naszej galerii oraz wywiad, który przeprowadziła Claudia Antoszewski!

YUNGBLUD to angielski piosenkarz i autor tekstów. Muzyk ma na swoim koncie dwa albumy studyjne - wydany w 2018 roku 21st Century Liability i Weird!, który ukazał się 2 lata później, trafił on także na szczyt brytyjskiej listy przebojów. W marcu, wraz z wydaniem singla The Funeral, YUNGBLUD potwierdził, że w drodze jest jego trzeci już album solowy. Promowany wspomnianym wyżej numerem oraz duetem z WILLOW, czyli kawałkiem Memories, album nie ma jeszcze tytułu ani daty wydania, ale według słów artysty będzie zawierał “najbardziej osobistą muzykę, jaką kiedykolwiek stworzył”.

YUNGBLUD - wywiad dla Eski ROCK

Na nowy krążek muzyka jeszcze trochę poczekamy, on sam jednak nie spoczywa na laurach i właśnie jest w trakcie trasy koncertowej “Life on Mars”. W jej ramach YUNGBLUD zagrał w naszym kraju we wtorek 10 maja w warszawskim EXPO XXI - jako support zagrał angielski duet rockowy Nova Twin. Redakcja Eski Rock była na miejscu! Claudia Antoszewski przeprowadziła wywiad z artystą - czy YUNGBLUD zdradził coś na temat nadchodzącego albumu?

YUNGBLUD - wywiad na temat nowego albumu. „Nigdy nie byłem tak podekscytowany!”