YUNGBLUD wspomina pracę z Ozzym Osbournem: Powiedział, że widzi we mnie...

i

Autor: Materiały prasowe/Courtesy Everett Collection YUNGBLUD o przyjaźni z "księciem ciemności"

YUNGBLUD wspomina pracę z Ozzym Osbournem: "Powiedział, że widzi we mnie..."

2022-07-27 14:22

YUNGBLUD to brytyjski muzyk, grający muzykę, określaną jako połączenie hip hopu, pop punku i rocka alternatywnego. Dominic właśnie przygotowuje się do wydania najnowszego, trzeciego już albumu studyjnego - krążek “YUNGBLUD” ukaże się na początku września. Muzyk z okazji zbliżającej się premiery udzielił dużego wywiadu magazynowi “NME”, w którym to wrócił pamięcią do niedawnej współpracy z “księciem ciemności”.

Dominic Richard Harrison, znany szerzej jako YUNGBLUD, to niespełna 25-letni muzyk, pochodzący z Wielkiej Brytanii. Karierę muzyczną rozpoczął w 2017 roku, wraz z wydaniem singla King Charles, a już rok później ukazał się jego debiutancki album, 21st Century Liability. Głośniej jednak zrobiło się o nim w 2019 roku, gdy ukazały się numery Loner i nagrany we współpracy z Halsey i Travisem Barkerem 11 minutes. Większą sławę i uznanie zapewnił mu krążek Weird!, który ukazał się pod koniec 2020 roku - płyta dotarła do pierwszego miejsca brytyjskiej listy przebojów i zapewniła Dominicowi rozpoznawalność za oceanem. YUNGBLUD szykuje się obecnie na wydanie trzeciego już swojego projektu - wydawnictwo YUNGBLUD ukaże się już na początku września.

YUNGBLUD - wywiad na temat nowego albumu. „Nigdy nie byłem tak podekscytowany!”

YUNGBLUD wspomina pracę z Ozzym Osbournem

Pierwszym oficjalnym singlem z płyty został utwór The Funeral. Do piosenki powstał też teledysk, w którym gościnnie zagrali Ozzy, Sharon i Kelly Osbourne'owie! YUNGBLUD zdradził właśnie w wywiadzie, udzielonym magazynowi “NME”, że spędził na planie trochę czasu z “księciem ciemności” - Panowie porozmawiali na kilka tematów. Dominic zwierzył się Ozzy’emu z hejtu, jaki spotkał go w sieci za to, że podczas koncertu splunął na swoich fanów piwem - Osbourne miał dla młodego artysty rozbrajającą radę:

Jeśli chcesz pluć piwem na publiczność, rób to, ale pod warunkiem, że będziesz to robić z miłością. - miał powiedzieć muzykowi Ozzy

YUNGBLUD powiedział też, że dostał bardzo dużo wsparcia od “księcia ciemności”, który zdradził mu, że widzi w nim samego siebie z czasów młodości. Ozzy poradził Dominicowi, by po prostu robił swoje i nigdy za nic nie przepraszał, gdyż z czasem ludzie zrozumieją jego motywacje.