Wrona zapowiada minialbum kolejnym singlem! Czas na Boys Will Be Boys

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Magda Kowalik Wrona zapowiada minialbum kolejnym singlem! Czas na "Boys Will Be Boys"

Wrona zapowiada minialbum kolejnym singlem! Czas na "Boys Will Be Boys"

2023-12-08 15:04

"Boys Will Be Boys" to drugi singiel electro-punkowej producentki WRONY zapowiadający mini-album "Absurdalia", którego premiera zaplanowana jest na drugą połowę lutego.

Po udanym debiucie i albumie "SEN O SMAKU LUKRECJI" WRONA rusza w dalszą międzygatunkową podróż. W swojej nowej erze artystka odkrywa swoją mroczną stronę i odważnie eksploruje tematy związane z dojrzewaniem czy feminizmem, serwując słuchaczom bezkompromisowe i szczere do bólu kompozycje.

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

Jak kop w brzuch!

WRONA nie tylko tworzy muzykę, ale stawia się w roli obrończyni spraw ważnych społecznie. Jej najnowszy singiel "Boys Will Be Boys" to muzyczny kop w brzuch i wyrazisty protest przeciwko catcallingowi (z angielskiego: wulgarne zaczepki lub komentarze głównie o podtekście seksualnym, kierowane wobec nieznanych, przypadkowych osób w przestrzeni publicznej, np. osoby mijanej na ulicy, zjawisko dotyczyące przede wszystkim kobiet) oraz wczesnej seksualizacji młodych dziewczyn.

"Boys Will Be Boys" to electropunkowy strzał i jak mówi sama artystka: "to utwór o realiach dojrzewania i wstydzie. Na szczęście już nie moim."