Wokalistka Jola Tubielewicz wydała kolejny singel promujący jej płytę Jola Tubielewicz.

i

Autor: Materiały prasowe Wokalistka Jola Tubielewicz wydała kolejny singel promujący jej płytę "Jola Tubielewicz".

Wokalistka Jola Tubielewicz wydała kolejny singel promujący jej płytę "Jola Tubielewicz"

2023-09-05 12:05

„Na imię mam dziś zło” (owoc współpracy z Grzegorzem Skawińskim) jest kontynuacją podróży po zakamarkach ludzkiej duszy i różnych relacjach międzyludzkich. Tym razem tematyka utworu dotyka ciemniejszej strony uczuć, ukazuje mroczny obraz tego, co pozostawia po sobie trudna, a nawet toksyczna relacja dwojga ludzi. Każdy człowiek, którego spotykamy na naszej drodze, odciska w nas jakiś ślad. Czasami jest nim tytułowe zło.

Album „Jola Tubielewicz” zawiera 10 całkowicie nowych premierowych kompozycji. Ta płyta to efekt współpracy Joli z Grzegorzem Skawińskim, który skomponował dla niej 9 utworów. „Skawa” przejął również rolę producenta, a cały materiał został zarejestrowany w studio „Maska”, w Gdańsku. Świetne brzmienie albumu to zasługa doświadczonego realizatora dźwięku Michała Mielnika. Na płycie usłyszymy dużo „żywego” grania w wykonaniu mistrzów w swoim fachu ponieważ o warstwę instrumentalną, oprócz Grzegorza Skawińskiego, zadbali również: Waldemar Tkaczyk, Adam Tkaczyk oraz Wojciech Horny. Ktoś, kto lubi oldschoolowe klimaty, soczyste riffy gitarowe oraz melodyjne kompozycje, na pewno znajdzie coś interesującego dla siebie. Jola Tubielewicz to artystka w której żyłach płynie wyłącznie muzyka. Muzyka pełna autentycznych emocji, energii, refleksji i miłości. Warstwa tekstowa autorstwa Marianny Skorupowskiej traktuje o relacjach międzyludzkich, o marzeniach i tęsknotach oraz nadziejach. Charakterystyczne brzmienie głosu Joli na pewno wyróżnia ją wśród wielu innych wykonawców i nadaje piosenkom indywidualny klimat i koloryt.

Najlepsze wokalistki rockowe - Polska

Kim jest Jola Tubielewicz?

Jola Tubielewicz: wokalistka i kompozytorka. Rockowa dusza. Na dużej scenie po raz pierwszy pojawiła się w koncercie „Debiuty” w 2008 roku, na 45 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wielokrotnie uczestniczyła również w popularnym programie "Szansa na Sukces". W 2013 roku Jola w show muzycznym Polsatu "Must Be the Music", jako zdobywczyni dzikiej karty przyznanej przez słuchaczy radia RMF FM, znalazła się w finale.