Wojtek Cugowski

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Wojtek Cugowski o zakochaniu i szczęśliwym zaplątaniu we wspólne życie w nowym singlu

2024-06-26 14:27

Nowy singiel wychowanego na klasyce rocka wszechstronnego wirtuoza gitary i wokalisty, który w swojej twórczości pozostaje wierny tradycji muzykowania wolnego od producenckich udziwnień i ulepszeń.

W tych ciężkich czasach chciałem zaprezentować coś lekkiego, zwiewnego i przyjemnego w odbiorze. A cóż może być bardziej przyjemnego niż obserwowanie rozkwitu miłości między dwojgiem ludzi w jej najbardziej intensywnym, „nowalijkowym” okresie?. To dynamiczna, rockowa ballada. Hardrockowe brzmienia gitary spotyka się tu z popową melodią. Mogłem wykazać się jako instrumentalista i wokalista, ważne są też nastrojowe chórki w chwytliwym refrenie. To stylistyka, która jest mi zdecydowanie najbliższa. Dla niektórych może niedzisiejsza, ale dla mnie - ponadczasowa - Wojtek Cugowski o "Zaplątanych".

Krzysztof Cugowski kiedyś i dziś. Tak na przestrzeni lat zmienił się lider Budki Suflera

„Zaplątani” (muzykę skomponowali Wojtek Cugowski i Marcin Limek, a słowa napisała Karolina Kozak) to trzeci singiel z debiutanckiego albumu Wojtka „Nie czekaj na znak”. Piosenki i całej płyty można słuchać za pośrednictwem wszystkich platform streamingowych, a do sieci trafił już teledysk w reżyserii Dominika Czecha. W rolach głównych wystąpili Adrianna Janowska-Moniuszko, Olek Różanek i... Wojtek Cugowski.

Sprawdź w quizie, czy znasz teksty Budki Suflera:

Quiz: Jak dobrze znasz teksty Budki Suflera?

Pytanie 1 z 10
1. Zacznijmy czymś prostym na rozgrzewkę: jakiego koloru włosy ma wspomniana w tekście "Jest taki samotny dom" kobieta?