Within Temptation nagrał teledysk na Ukrainie. Nowy utwór grupy na horyzoncie

i

Autor: X/Within Temptation

Muzyczne nowości

Within Temptation nagrał teledysk na Ukrainie. Wideo jest już dostępne

Właśnie pojawił się nowy singiel od holenderskiej formacji. Teledysk do utworu "A Fool's Parade" został nakręcony na Ukrainie.

Within Temptation nakręcił teledysk na Ukrainie

Nowy utwór od zespołu Within Temptation jest już dostępny. Informowaliśmy na naszych łamach, że muzycy zapowiedzieli singiel "A Fool's Parade", który swoją premierę miał 5 kwietnia, z gościnnym udziałem ukraińskiego artysty Alexa Yarmaka.

Teledysk do wspomnianej kompozycji został nakręcony na Ukrainie. – Właśnie zakończyliśmy nagrywanie naszego teledysku do "A Fool’s Parade" na Ukrainie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to doświadczenie, ciepłe przyjęcie od wszystkich ludzi, którzy wzięli w tym udział. Jesteście niesamowici i jesteście dla nas wielką inspiracją. To podróż, której nigdy nie zapomnimy, dziękujemy – napisali muzycy w poście udostępnionym w mediach społecznościowych. Dołączone do niego zostało zdjęcie, na którym widzimy wokalistkę Sharon den Adel stojącą obok pomnika Matki Ojczyzny. 

Mellina: Michał Figurski znów w Esce Rock - nie żyję przeszłością

Zespół Within Temptation już wcześniej potwierdził, że wspomniany utwór porusza takie tematy, jak potępianie kłamstw, pozory Rosji dotyczące wojny oraz jej dalsze zamiary. Za teledysk do "A Fool's Parade" odpowiada Indy Hait, znany ukraiński reżyser - klip jest już dostępny.

Muzycy podzielili się także, w mediach społecznościowych, treścią listu, który otrzymali od przedstawicieli ukraińskiej kolei. – Doceniamy Wasze wsparcie dla Ukrainy od samego początku. Jej strach umarł, ale jej serce wciąż jest złamane. Zawsze miło będziemy Was gościć na Ukrainie – czytamy.

Wszystkie tantiemy za ten singiel formacja przekaże na rzecz organizacji Music Saves UA.

Przypomnijmy, że w tym roku zespół Within Temptation, po raz kolejny, zagra w naszym kraju. Grupa wystąpi 25 października 2024 w łódzkiej Atlas Arenie i będzie promował album "Bleed Out", który ukazał się na rynku w ubiegłym roku. Bilety na koncert cały czas są w sprzedaży. 

Oto najciekawsze premiery płytowe, kwiecień 2024: