Within Temptation na koncercie w Polsce w 2024 roku! Szczegóły

i

Autor: Materiały prasowe Within Temptation w Polsce w 2024 roku!

Within Temptation na koncercie w Polsce w 2024 roku! Imponujące grono gości specjalnych!

2024-04-25 12:10

Przygotuj się na muzyczną i wizualną podróż z Within Temptation, jednym z najbardziej kultowych europejskich zespołów rockowych, który z dumą ogłasza swoją międzynarodową trasę koncertową "Bleed Out 2024 Tour". Tournee po Europie i Wielkiej Brytanii, promujące najnowszy album Within Temptation, zapowiada się jako niezwykłe przeżycie, które pozostawi fanów bez tchu w piersiach. Trasa rozpocznie się w październiku 2024 roku.

Trasa „Bleed Out 2024 Tour” oznacza powrót zespołu na areny po udanej trasie „Worlds Collide Tour” z udziałem Within Temtation i Evanescence w roli co-headlinerów. Podczas tej trasy zespół wystąpił jesienią 2022 r. w najbardziej kultowych miejscach w Europie, w tym w: The O2 w Londynie, Accorhotels Arena w Paryżu i Ziggo Dome w Holandii. Dzięki kolejnej imponującej trasie koncertowej w całej Europie, Within Temptation po raz kolejny urzeknie publiczność swoją charakterystyczną mieszanką rocka i tajemniczości.

Trasa ta jest nie tylko muzycznym widowiskiem, ale także świętem siły. Liderka Within Temptation, Sharon den Adel, opisuje ją jako okazję dla fanów, aby doświadczyć pasji i ognia zespołu, świętując wydanie ich ósmego albumu studyjnego "Bleed Out" - który jest równie epicki, co niezachwianie szczery. Wraz z "Bleed Out" Within Temptation wydali pełną determinacji deklarację zarówno swoich moralnych przekonań, jak i odważnego podejścia do muzyki.

Goście specjalni na koncercie Within Temptation

Na kilka miesięcy przed wizytą formacji w Polsce, poznaliśmy, naprawdę imponujące, grono gości specjalnych wydarzenia! Są to zarówno artyści współpracujący z Within Temptation, jak i długoletni przyjaciele: piosenkarka Tarja Turunen (artystka pojawi się w Łodzi), niemiecki zespół metalcore'owy annisokay, ukraiński zespół BLIND8 i Green Lizard z Holandii (formacja nie weźmie udziału w koncercie grupy w Polsce).  Gościnnie pojawi się również ukraiński producent i wokalista Alex Yarmak, z którym zespół niedawno wydał singiel „A Fool’s Parade”. Zaproszone zespoły i artyści wezmą także udział w występie Within Temptation, co sprawi, że będzie to ekscytujący wieczór pełen muzycznych niespodzianek. 

Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica

Within Temptation w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

25.10.2024 - Atlas Arena, Łódź

Goście specjalni: Tarja, Alex Yarmak, annisokay, BLIND8

Bilety dostępne na www.LiveNation.pl.

Oto najczęściej wyszukiwane riffy: