VNV Nation na jedynym koncercie w Polsce! Zespół wystąpi w Progresji

i

Autor: Materiały prasowe VNV Nation zagrają w Polsce!

VNV Nation na jedynym koncercie w Polsce! Zespół wystąpi w Progresji!

2023-03-07 13:16

VNV Nation odwiedzą Polskę w marcu 2023 roku w ramach trasy „The Electric Sun Tour”. Koncerty zyskają zupełnie nową, unikalną oprawę wizualną, która w połączeniu z doskonale znanym stylem zespołu gwarantuje niezapomniany wieczór! Emocje, energia i szczerość, które wylewają się z każdego występu Brytyjczyków będą jeszcze większe, ponieważ muzycy są wygłodniali koncertowania po pandemicznej przerwie. Liczymy, że przywitacie VNV Nation gorąco i przekażecie im swoją energię!

Ponad 30 lat na scenie pozwoliło zbudować zespołowi renomę i swój własny, unikalny styl będący połączeniem elektroniki, synthwave’u i popu. Mrok miesza się z melodią, a ludzkie emocje z bezdusznością maszyny. Dyskografię grupy zamyka bardzo ciepło przyjęty przez krytykę i fanów album „Noire” z 2018. Rozpoczynająca się w lutym 2023 roku trasa będzie promowała nowe wydawnictwo zespołu pt. „Electric Sun”. Wyczekujcie pierwszych singli i zapowiedzi!

Przed VNV Nation wystąpią Traitrs z kanadyjskiego Toronto. Melancholia zimnej fali miesza się u nich z post punkową energią, która rozgrzeje Was tego wieczoru!

Koncert obowiązkowy dla fanów takich grup jak: Covenant, Assemblage 23, Apoptygma Berzerk czy Icon Of Coil.

Szczegóły koncertu

Bilety dostępne w bileteriach GoOut, Going, eBilet i na stronie Progresja.com.

  • Data: 19 marca 2023
  • Ceny biletów: 120 zł w przedsprzedaży / 150 zł w dniu koncertu
  • Miejsce: Klub Progresja
  • Adres: Fort Wola 22, Warszawa
Wielki powrót! Ville Valo o "Neon Noir" w Esce Rock.