Type O Negative wypuści śmierdzący album? Podrap i powąchaj

i

Autor: Merkababa / Wikimedia

Type O Negative wypuści śmierdzący album? "Podrap i powąchaj"

2022-10-25 10:12

Jeżeli jesteście fanami zespołu, to już z pewnością wiecie, o którym albumie mowa. „The Origin of the Feces” doczeka się winylowej reedycji z niespodzianką. Dostępne mają być dwie edycje, obie limitowane do tysiąca sztuk. Domyślamy się, że już w kolejce do nich jest tłoczno.

Z pewnością znacie ją ze stacji benzynowych, bo technologia ta znana jest od lat siedemdziesiątych i do dziś stosowana chętnie na opakowaniach odświeżaczy powietrza. Chodzi o substancje zapachowe, które uwalniają się pod wpływem lekkiego podgrzania. Wystarczy potrzeć palcem i to wystarczy, by poczuć zapach. Jaki będzie umieszczony na płytach TON? Możemy się tylko domyślać i mamy szczerą nadzieję, że nasze domysły okażą się błędne.

Klub 27 - klątwa, która wisi nad młodymi i sławnymi? /Eska ROCK

„The Origin of the Feces” zostanie wydane z pierwszą, nieocenzurowaną wersją okładki. Fani i fanki chyba jeszcze nigdy nie mieli okazji zobaczyć Petera Steele tak osobiście z tej perspektywy. No chyba, że mają gdzieś w szafie zakopany legendarny numer Playgirl z sierpnia 1995. Jeśli chcecie poznać historię pierwszej okładki tej płyty, zajrzyjcie do naszego cyklu „Najgorsze okładki świata”, gdzie poświęciliśmy jej jeden odcinek.

Reedycja albumu to dwie płyty winylowe, w pierwszej wersji w kolorze złotawej kości, a w drugiej wersji przydymione. Obie prezentują się znakomicie. Do płyt dodawany jest duży plakat z drugą wersją okładki, czyli reprodukcja ryciny „Danse Maccabre” z 1493 roku w obowiązkowej zieleni i czerni. Album możecie zamówić na stronie Brooklyn Vegan.

Oto lista utworów:

Płyta 1

  • I Know You’re Fucking Someone Else - 15:02
  • Are You Afraid - 2:13
  • Gravity - 7:13
  • Pain - 4:40

Płyta 2

  • Kill You Tonight - 2:17
  • Hey Pete - 5:10
  • Kill You Tonight (Reprise) - 7:08
  • Paranoid (cover Black Sabbath) - 7:21