Trwają poszukiwania 25-letniego Jakuba Kruta. Mężczyzna wyszedł z koncertu Furii i wrócił do domu

i

Autor: Screen/Komedna Miejska Policji w Gdańsku Trwają poszukiwania mężczyzny, który zaginał po koncercie zespołu Furia

Trwają poszukiwania 25-letniego Jakuba Kruta. Mężczyzna wyszedł z koncertu Furii i nie wrócił do domu

2023-11-08 14:00

Zwracamy uwagę i apelujemy o czujność, przede wszystkim wśród mieszkańców Gdańska. 5 listopada wyszedł z koncertu zespołu Furia i do tej pory nie wrócił do domu 25-letni Jakub Krut. Sprawą obecnie zajmuje się Komenda Miejska Policji w Gdańsku, która prosi każdego, kto mógłby mieć informacje w tej sprawie, o pilny kontakt.

5 listopada w gdańskim klubie B90 miał miejsce koncert zespołu Furia. Jednym z jego uczestników był 25-letni Jakub Krut. Niestety, jak informują znajomi mężczyzny, wyszedł on z pokazu około godziny 21:00, nie zabrał ze sobą rzeczy osobistych: telefonu, portfela i kurtki. Mija kolejny dzień, a 25-latek nadal nie wrócił do domu. Kolejne osoby udostępniają w social mediach zdjęcie mężczyzny, sprawą zajmują się już także odpowiednie służby.

Klub 27 - klątwa, która wisi nad młodymi i sławnymi? /Eska ROCK

Policja apeluje o kontakt

Sprawę w kierunku zaginięcia prowadzi Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Policjanci apelują, by każdy, kto widział Jakuba bądź ma jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu, zgłaszał się na komendę przy ulicy Kartuskiej 245B, dzwonił pod numer 47 741 68 22 lub pod numer alarmowy 112. Można także napisać maila na adres [email protected].

Poszukiwany ma ok. 180 cm wzrostu, długie kręcone włosy kolory ciemny blond sięgające do ramion. Jakub Krut ma wąsy, brodę, kolczyk w nosie, tatuaże na dłoni, blizny na rękach.