Travis Barker gra na bębnach w rytm bicia serca swojego nowonarodzonego syna! Posłuchaj szczególnego nagrania

i

Autor: Amy Harris/Invision/East News Wyjątkowy wykon Travisa Barkera na cześć synka!

Travis Barker gra na bębnach w rytm bicia serca swojego nowo narodzonego syna! Posłuchaj szczególnego nagrania

2023-11-14 9:43

Kilka tygodni temu w życiu Travisa Barkera miał miejsce moment szczególny. Perkusista blink-182 po raz kolejny został ojcem! Około rok po ślubie z wieloletnią przyjaciółką, Kourtney Kardashian, para powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko. Muzyk postanowił uczcić narodziny swojego synka w naprawdę szczególny sposób!

Travis Barker z pewnością będzie mógł zaliczyć ostatnie lata do tych szczególnie udanych. Po wielu latach przyjaźni muzyk rozpoczął związek z jedną z sióstr Kardashian, Kourtney. Po jakimś czasie Travis oświadczył się partnerce, a w ubiegłym roku para wzięła ślub i zorganizowała aż trzy ceremonie! Latem tego roku Kourtney w prześmiewczy, nawiązujący do kultowego klipu blink-182 poinformowała, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka, które przyszło na świat kilka dni temu.

Życie prywatne to nie wszystko. Jesienią ubiegłego roku zreformował się klasyczny skład amerykańskiej kapeli, ta wyruszyła w światową trasę, zagrała na słynnej Coachelli i w październiku wydała swój najnowszy album. Krążek ONE MORE TIME... został świetnie przyjęty i zadebiutował na szczycie amerykańskiej listy przebojów.

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

Szczególny wykon Travisa Barkera!

Perkusista szczególnie przeżywa teraz fakt narodzin synka ze związku z Kourtney Kardashian. Muzyk zdecydował się na szczególny gest, by uczcić przyjście chłopca na świat. W swoich social mediach Travis udostępnił nagranie ze szpitala. Okazuje się, że nawet w tak szczególnych okolicznościach ten nie rozstaje się z perkusją, choćby podręczną, elektroniczną. Barker użył jej jednak do czegoś naprawdę szczególnego - wideo przedstawia perkusistę, grającego w rytm bijącego serduszka nowonarodzonego synka! Sprawdź wyjątkowe nagranie poniżej!