Daria Zawiałow, 24 lutego o godz. 20.00 w Hali Stulecia

i

Autor: Daria Zawiałow Facebook

Koncerty 2024

Trasa koncertowa Darii Zawiałow 2024. Jakie niespodzianki szykuje wokalistka?

Po rocznej przerwie Daria Zawiałow powraca! Artystka ogłosiła halową trasę koncertową Trasa 92’. Jesteście ciekawi w jakich miastach będzie można usłyszeć największe hity tej wokalistki? Szczegóły w artykule!

Czwarty, studyjny album Darii Zawiałow – „Dziewczyna Pop”

Daria Zawiałow jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek w kraju. Jej droga do kariery była długa i wyboista, ale obecnie Zawiałow jest na szczycie. Piosenkarka ma za sobą roczną przerwę, podczas której, jak zapowiadała, chciała zdać egzamin na prawo jazdy i... pisać nowe single. Z pewnością spełniła tę drugą obietnicę. Daria udała się w podróż do Stanów Zjednoczonych i wycinek z tej przygody możemy oglądać w najnowszych teledyskach Darii. Wokalistka powróciła po przerwie z nową energią, wyjątkową płytą oraz... trasą koncertową!

W „Dziewczynie Pop”, Daria postanowiła wyjść z roli narratora i skupić się na swoich osobistych doświadczeniach i przemyśleniach – pisać o nich bardziej wprost, bez owijania w bawełnę i z przymrużeniem oka. Album został podzielony na trzy rozdziały. Pod każdym z nich kryją się cztery premierowe utwory, a wraz z nimi osobna historia, warstwa wizualna i miejsce na mapie USA - wyjaśnia serwis sklepzmuzyka.pl. Daria Zawiałow ogłosiła serię koncertów na 2024 rok, które będę promować jej nowy album "Dziewczyna Pop".

Trasa 92’. Wszyscy na to czekali! Daria Zawiałow rusza w trasę koncertową!

Ten rok jest szczególny dla wszystkich fanów Darii Zawiałow. Z racji premiery swojego najnowszego albumu, artystka wyruszyła w trasę koncertową. Sprawdźcie, gdzie zaplanowanie są koncerty.

Daria Zawiałow trasa koncertowa 2024. Harmonogram koncertów

Już wiosną artystka zagra w sześciu polskich miastach, w których zaprezentuje materiał z nowego albumu. Trasa obejmie koncerty w Gdańsku, we Wrocławiu, w Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Warszawie.

  • 16.02.2024, piątek, godz. 20.00 – Gdańsk, ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
  • 24.02.2024, sobota, godz. 20.00 – Wrocław, HALA STULECIA
  • 09.03.2024, piątek, godz. 20.00 – Kraków, TAURON Arena Kraków
  • 14.03.2024, czwartek, godz. 20.00 – Poznań, Pawilon 3A Międzynarodowe Targi Poznańskie
  • 13.04.2024, sobota, godz. 20:00 - Łódź / Atlas Arena
  • 28.04.2024, niedziela, godz. 20.00 – Warszawa, COS TORWAR

Szykują się prawdziwe, muzyczne emocje!

QUIZ: Rozpoznaj te klasyczne rockowe teledyski po 1 kadrze! Dasz radę?

Pytanie 1 z 10
1. W którym teledysku tak uśmiechała się Alicia Silverstone?
Crazy
Daria Zawiałow zaczynała w X Factor. Nagranie z castingu trafiło do sieci!