Tool sprzedaje limitowane czaszki. Nawet fani nie bardzo wiedzą czemu

i

Autor: YouTube

Tool sprzedaje limitowane czaszki. Nawet fani nie bardzo wiedzą czemu

2022-12-16 15:20

Pomysły na gadżety reklamujące muzykę zespołów bywają różne i nic w tym złego. Gorzej, gdy nawet najzagorzalsi miłośnicy danej grupy nie do końca wiedzą, co z tym zrobić. Od tygodni spekulowano nad ewentualnością wydania płyty "10,000 days" na winylu, tymczasem Tool zrobił fanom niespodziankę.

Zespół Tool powinien codziennie dziękować swoim fanom. Naprawdę. Po pierwsze za oddanie, bo trudno znaleźć silniej zaangażowaną grupę, która z takimi wypiekami oczekuje kolejnych wiadomości od dość lakonicznego i enigmatycznego zespołu. Po drugie za ich cierpliwość. Na następcę "10,000 days" , czyli "Fear Inoculum" aż 13 lat. Teraz, gdy trzy tygodnie temu w mediach społecznościowych kapeli pojawiło się ogłoszenie o szykowanym limitowanym prezencie dla pojawiły się głównie dwa rodzaje opinii: 1. "Błagam, niech to nie będzie NFT" oraz 2. "Prosimy o <<10,000 Days>> na winylu!". Obie okazały się błędne.

Najlepsze rockowe świąteczne piosenki!

Grupa właśnei zapowiedziała wypuszczenie limitowanej serii rzeźb, które inspirowane są grafikami z przedostatniej płyty. Czaszka z płodem w środku została zaprojektowana przez Alexa Greya na potrzeby okładki "10,000 days". Teraz będzie można mieć jej trójwymiarową wersję na półce, w domowej kolekcji. Komentarze fanów są szczere do bólu.

  • Nawet nie będę się wysilał by sprawdzić cenę.
  • A może coś dla tych biedniejszych?
  • Tool stał się tym, czemu się sprzeciwiał i ludzie go za to kochali – materialistami.
  • To jest to wielkie ogłoszenie. Dokładnie tego chcieliśmy. Chrzanić winyl. Nie, żeby to medium właśnie stawało się znów ogromnie popularne. Nie, definitywnie potrzebujemy płodu w czaszce. Dzięki chłopaki.

Wizualizację projektu możecie zobaczyć poniżej. Przynajmniej zespół nie wmawia nikomu, jak pewna polska influencerka, że ich gadżet leczy z chorób...