Till Lindemann wydał na raz TRZY single! To wyjątkowa muzyczna trylogia!

i

Autor: Screen z YouTube/Till Lidemann Nowości od Tilla Lindemanna

Till Lindemann wydał na raz TRZY single! To wyjątkowa muzyczna trylogia!

2023-09-29 9:25

Till Lindemann nie ma zamiaru zwalniać tempa! Muzyk przygotowuje się do wydania solowego albumu i rozpoczęcia autorskiej trasy koncertowej. Mieliśmy już okazję usłyszeć pierwszy, ognisty singiel, "Zunge", a już teraz możemy się zapoznać z... kolejnymi trzema! Nowe zapowiedzi projektu wokalisty zespołu Rammstein są już dostępne!

Till Lindemann to jeden z tych artystów, którzy od zawsze wzbudzają skrajne emocje - jedni go uwielbiają, inni zaś nie kryją swojej niechęci, dziś szczególnie w świetle ostatnich zdarzeń z końcówki maja tego roku. Śledztwo wobec muzyka w sprawie rozprowadzania środków odurzających i licznych przypadków seksualnego napastowania kobiet, zostało umorzone ze względu na brak wystarczających dowodów. Niemal natychmiast po wydaniu decyzji przez berlińską Prokuraturę, Till dał do zrozumienia, że ogłoszona już na wiosnę trasa jest częścią większego projektu.

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow

Nowości od Tilla Lindemanna

W piątek 8 września swoją premierę miał najnowszy solowy singiel artysty, zatytułowany Zunge. Tego samego dnia artysta oficjalnie poinformował, iż utwór zapowiada krążek pod tym samym tytułem, który ukaże się już 3 listopada. Przedsprzedaż krążka trwa, a my właśnie poznaliśmy jego kolejny przedsmak - a właściwie to... trzy!

W piątek 29 września, światło dzienne ujrzały kolejne kompozycje z nadchodzącego wydawnictwa - Schweiss, Lecker i Nass! To jednak nie wszystko! Zostały one zobrazowane monumentalnym projektem filmowym (link dostępny poniżej, premiera o godzinie 17:00). W opisie zaznaczono, że klipy powstały w 2021 roku, a za reżyserię odpowiada Serghey Grey.