Syn Nicolasa Cage’a gra… metal! Weston Cage połączył siły z członkiem Breaking Benjamin

i

Autor: Chelsea Lauren/Shutterstock/Rex Features/East News Weston Cage nagrywa metal!

Syn Nicolasa Cage’a gra… metal! Weston Cage połączył siły z członkiem Breaking Benjamin

2023-08-07 13:45

Mamy już naprawdę pokaźne grono aktorów i aktorek, którzy w wolnych chwilach od grania w filmach, zanurzają się w świecie rockowych brzmień. Wygląda na to, że co niektórzy w swoje pasje i znajomości chętnie wciągają także swoje dzieci. Weston Cage już jakiś czas temu dał się poznać jako zwolennik black metalu - na jaki klimat postawił tym razem?

W 1990 roku aktor Nicolas Cage powitał na świecie syna. Chłopiec został nazwany Weston Coppola Cage. O chłopaku zrobiło się głośno w świecie ciężkich brzmień, gdy okazało się, że ten, zainspirowany pasją swojego ojca i pracą jego bliskich przyjaciół, sam postanowił grać metal, a konkretnie black metal. Choć o samym Westonie szybko zaczęto pisać nie z powodu muzycznych osiągnięć, a kolejnych kontrowersji, to wygląda na to, że ten się nie poddaje i dalej próbuje swoich sił na rynku muzycznym.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Muzyczne nowości od syna Nicolasa Cage'a!

Tym razem Weston postanowił zaprezentować swoje bardziej melodyjne oblicze. Pomóc mu w tym ma gitarzysta Breaking Benjamin, Keith Wallen. Wiadomo, że Panowie pracowali razem nad nowym materiałem. Jego pierwszy przedsmak poznamy 27 października - tego dnia właśnie na wszystkie platformy streamingowe trafi utwór, zatytułowany The Wolf. Wiadomo, że projekt ujrzy światło dzienne w ramach kontraktu, który muzyk podpisał z Pavement Entertainment. Poniżej możecie posłuchać, jak brzmi przedsmak The Wolf!

Muzyka, którą tworzymy, jest częścią mojej esencji i zawsze potrzebowałem, by została wydana. Lirycznie "The Wolf" dotyka dychotomii między wyższą i niższą jaźnią. Jedna reprezentuje siłę, inteligencję, organizację, odpowiedzialność, druga: nędzę, porażkę, depresję, smutek - mówi o nadchodzącym utworze Weston Cage.