Jake Bongiovi

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News, YouTube/screen z wideo

Wiadomości

Syn Jona Bon Joviego wystąpił w filmie o glam metalowym zespole. Można już oglądać "Rockbottom"

Jake Bongiovi, syn Johna Bon Joviego, wystąpił w filmie "Rockbottom", który opowiada o losach fikcyjnej glam metalowej kapeli. Całość można już obejrzeć za pośrednictwem platformy Amazon Prime Video.

Syn Jona Bon Joviego wystąpił w filmie o glam metalowym zespole

Jake Bongiovi, syn Johna Bon Joviego, wystąpił w filmie "Rockbottom", który jest już dostępny. Wciela się on w rolę wokalisty fikcyjnego glam metalowego zespołu CougarSnake. Wcześniej jest natomiast... dostawcą pizzy. 

Za produkcję "Rockbottom" odpowiada reżyser Todd Tucker. Całość można obejrzeć za pośrednictwem platformy Amazon Prime Video. 

Bon Jovi | Kolumna Zygmunta

Na poniższym trailerze filmu widać doskonale, że niedaleko pada jabłko od jabłoni... Jake Bongiovi, ucharakteryzowany na frontmana zespołu wprost z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, jest niesamowicie podobny do swojego ojca. Zresztą sami zobaczcie: 

"Wzmianka o hair metalowym zespole CougarSnake z lat 80. przez gwiazdę muzyki pokolenia Z, Bryce’a Coopera, wywołuje szał na punkcie ponownego zjednoczenia grupy w trakcie koncertu charytatywnego organizowanego przez Coopera" – czytamy w oficjalnym opisie filmu "Rockbottom". 

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Oto albumy, które dziś są legendami: