Syn Coreya Taylora była załamany, gdy przeczytał komentarze na temat swojej muzyki

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=PyHhtgo277k

Syn Coreya Taylora była załamany, gdy przeczytał komentarze na temat swojej muzyki

2021-12-13 14:11

Ostatnio głośno zrobiło się o synu Coreya Taylora, który wystartował ze swoim zespołem i całkiem nieźle mu idzie. Niestety, nie wszystkim fanom Slipknota spodobał się zespół 19-latka, a w komentarzach wylała się fala hejtu.

Jakiś czas temu, syn Coreya Taylora zaczął rozkręcać się ze swoim zespołem, który nazywa się Vended. Oczywiście, grupa wzbudziła spore zainteresowanie wśród fanów Slipknota, którzy zasadniczo pozytywnie oceniali dokonania 19-latka. Niestety, wylała się także fala hejtu, gdzie zarzucano chłopakowi zbytnie podobieństwo do Slipknota. Jak łatwo się domyślić, mocno to zabolało chłopaka.

Co tam w środku gra - Metallica

Syn Coreya Taylora była załamany, gdy przeczytał komentarze na temat swojej muzyki

W wywiadzie dla 'Knotfest' Griffin Taylor wyjawił, ze komentarze jakie przeczytał na swój temat, mocno go uderzyły:

Mamy wiele wspaniałych reakcji. Uwielbiam ludzi na festiwalu, bo przychodzą dla mojego ojca i będą też wspierali mnie. Ale obrywa nam się też za podobieństwa do Slipknot. Ja uważam, że się różnimy. Bywało jednak, że czytałem jakieś nienawistne komentarze na Youtube, po czym szedłem do wanny, napełniałem ją i zaczynałem płakać. Był to cholernie zły okres. Teraz jest już dobrze.

Warto dodać, że w zespole Vended gra także syn Clowna ze Slipknota. Jeżeli jesteście ciekawi, jak chłopaki grają, to sprawdźcie numer poniżej:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć