Muzyk Godsmack randkował z... Lady Gagą! Wygadał się kolega z zespołu

i

Autor: East News/Materiały prasowe Lider Godsmack spotykał się z Lady Gagą

Sully Erna potwierdza, że randkował z... Lady Gagą! "Jest wspaniałą osobą"

2023-05-05 15:30

O tym, że świat muzyki rockowej i metalowej nie jest Lady Gadze obcy, wiadomo nie od dziś. Artystka nie ukrywała też, że swego czasu spotykała się z przedstawicielem tego środowiska. Wygląda na to, że właśnie się dowiedzieliśmy, kim był ten "heavy metal lover". Okazuje się, że jedna z najpopularniejszych gwiazd popu na świecie randkowała z członkiem... Godsmack!

Lady Gaga to jedna z najpopularniejszych artystek na świecie. Gwiazda rozpoczęła światową karierę w 2008 roku, wraz z wydaniem singla Just Dance, który z miejsca stał się wielkim hitem. Jeszcze w tym samym roku światło dzienne ujrzał debiutancki album wokalistki i kompozytorki, The Fame. Choć Lady Gagę określa się przede wszystkim jako artystkę popową, to nie są jej obce także inne gatunki - na EP-ce The Fame Monster znaleźć można elementy muzyki alternatywnej, na album Born This Way trafiły numery, zatytułowane Electric Chapel Heavy Metal Lover, utrzymane w rockowej stylistyce. Artystka ma na koncie także ciekawe współprace - na rozdaniu nagród Grammy wystąpiła z Metalliką, na innej edycji tego wydarzenia zaprezentowała rockową wersję nagrodzonego Oscarem utworu Shallow, Lady Gaga pokazała także swoje inne oblicze, nawiązując współprace z Tonym Bennettem, z którym wydała dwa albumy jazzowe. 

Czy Miley Cyrus ma rockową duszę Dobrze Rockuje #6

Muzyk Godsmack randkował z... Lady Gagą! Wygadał się kolega z zespołu

Już wiele lat temu Lady Gaga zdradziła, że swego czasu umawiała się z jednym z popularnych rockmanów, nie powiedziała jednak wprost, o kogo chodzi. Zrobił to za nią ktoś inny. 

Shannon Larkin, perkusista Godsmack, był na początku tego roku gościem podcastu 2020. To właśnie podczas tej rozmowy muzyk zdradził, że jego kolega z grupy, a konkretnie lider formacji, Sully Erna, wiele lat temu... umawiał się z artystką! Shannon powiedział, że nie wydaje mu się, by Sully miał mu za złe jego słowa, gdyż nigdy nie robił z tej relacji wielkiej tajemnicy, ale też nie opowiadał o niej w mediach, tym bardziej, że cała sprawa trwała bardzo krótko i wiedziało o niej tylko grono bliskich dla Sully'ego osób. Larkin powiedział też, że Erna nie jest jak Tommy Lee czy Travis Barker i nie chwali się swoim życiem prywatnym i intymnym w social mediach i gazetach. Perkusista określił Lady Gagę mianem 'niezwykle utalentowanej i gorącej"

Mam na myśli to, że Travis Barker i Tommy Lee to kolesie, którzy mają super sławne dziewczyny. Ale oni są inni niż Sully. Sully to facet ze wschodniego wybrzeża… być może kolesie z Los Angeles i z zachodniego wybrzeża są bardziej wylewni. Ich rockstarizm jest bardziej w stylu Davida Lee Rotha niż, nie wiem, Eddiego Veddera - powiedział perkusista w podcaście.

Sully Erna potwierdził, że spotykał się z Lady Gagą

Teraz, po kilku miesiącach, sprawę skomentował sam zainteresowany. W wywiadzie dla magazynu "Revolver" muzyk potwierdził, że spotykał się z Lady Gagą! Sully zaznaczył, że nie chce się zbyt rozwodzić na temat tej relacji, ale zaznaczył, że ma dla byłej partnerki ogromy szacunek, a do tego określił ją mianem niezwykle inteligentnej osoby, która nie ma w sobie tego szaleństwa, z którego zna ją świat. Muzyk powiedział, że artystka:

Jest niezwykle inteligentną bizneswoman. Jest miła i bardzo utalentowana. Z dumą mogę powiedzieć, że dzieliłam z nią wspaniałe chwile. Dzięki niej mogłam poznać Eltona Johna. Jest niesamowicie wspaniałą osobą, a to tylko niektóre bardzo dla mnie miłe wspomnienia. I tak to zostawię - powiedział Sully w wywiadzie.