Sting w Warszawie 2022 - godzina. O której start koncertu na PGE Narodowym?

i

Autor: AKPA Sting - godzina koncertu w Warszawie

Sting w Warszawie 2022 - godzina. O której start koncertu na PGE Narodowym?

2022-07-27 16:05

Już w sobotę 30 lipca na warszawskim Stadionie Narodowym koncert w ramach trasy “My Songs” zagra Sting! Muzyk będzie supportowany przez uznaną artystę Annę Marię Jopek i angielskiego muzyka i gitarzystę Joe Sumnera, prywatnie swojego… syna! Wiadomo już, jak prezentuje się rozpiska godzinowa wydarzenia - o której rozpocznie się koncert? Wszystkie informacje znajdziesz poniżej!

Sting to jeden z najbardziej uznanych światowych artystów. Muzyk zyskał rozpoznawalność za sprawa gry w popularnym w latach 70. i 80. zespole The Police, z którym nagrał pięć albumów studyjnych i stworzył tak kultowe kawałki jak Roxanne, Can't Stand Losing You, Message in a Bottle, Walking on the Moon i Every Breath You Take. W 1984 roku Sting rozpoczął karierę solową, w ramach której wydał piętnaście albumów studyjnych, z czego ostatni, zatytułowany The Bride, ukazał się w listopadzie ubiegłego roku.

Co tam w środku gra - Jelonek

Sting zagra w Warszawie - najważniejsze informacje

Sting zagra na warszawskim Stadionie Narodowym już w sobotę 30 lipca w ramach trasy “My Songs” - muzyk pojawi się w naszym kraju po dwóch latach oczekiwań i przełożonych koncertach z 2020 i 2021 roku. Artysta promuje wydany w 2019 roku album pod tym samym tytułem i od lat nie zawodzi swoich fanów, włączając w swój repertuar koncertowy  największe przeboje - zarówno z czasów The Police jak i kariery solowej. Bilety na koncert w cenie od 270 zł nadal są dostępne w sprzedaży na stronie organizatora. W ramach supportu zagrają polska wokalistka Anna Maria Jopek i Joe Sumner - angielski muzyk, piosenkarz i autor tekstów, prywatnie syn Stinga.

Sting w Warszawie 2022 - godzina

Znany jest już timing sobotniego koncertu! Otwarcie bram nastąpi o godzinie 17:30, o 19:00 na scenie pojawi się Anna Maria Jopek, a godzinę później Joe Sumner. Sting powinien rozpocząć swój występ o 20:45. Warto jednak pamiętać, że podane godziny są orientacyjne!

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?