Sorry Boys z kolejnym singlem z Renesansu! Tym razem czas na Fudżi

i

Autor: Materiały prasowe Nowy singiel Sorry Boys

Sorry Boys z kolejnym singlem z "Renesansu"! Tym razem czas na "Fudżi"

2023-04-20 12:53

“Fudżi” to trzeci singiel zespołu Sorry Boys z nominowanego do Fryderyka 2023 albumu “Renesans”. Do piosenki powstał surrealistyczny, pełen symboli teledysk autorstwa awangardowego twórcy wizualnego Marccelo Gaski.

“Fudżi” to nasza wspólna kompozycja z Miuoshem - przeszła niezwykłą i długą drogę. Tekst pisałam w trudnym momencie, kiedy czułam, że nie mogę ruszyć z miejsca i wyjść z ciemności. Wyobraziłam sobie górę Fudżi wpisaną w horyzont Warszawy. Nie mogłam się ruszyć, jak ona. Ten utwór w pewnym sensie otworzył mi drogę do renesansu. Producentem utworu jest Kuba Galiński, który dodał mu tanecznej energii, w kontraście do tekstu. Uwielbiam awangardowy obraz, który stworzył do “Fudżi” Marccelo Gaska. - Bela Komoszyńska o singlu.

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - Polska

Nowy album Sorry Boys

Zespół powrócił z nowym albumem, zatytułowanym Renesans pod koniec 2022 roku. Wydawnictwo, będące wyjątkowym połączeniem muzyki alternatywnej z brzmieniami typowymi dla lat 80., zyskało bardzo duże uznanie na rynku. Płyta jest nominowana do tegorocznych Fryderyków w kategorii Album roku indie pop. Gala wręczenia statuetek odbędzie się już w sobotę 22 kwietnia w Arenie Gliwice.