Snowblind - H8ER: zobacz najnowszy klip zespołu

i

Autor: Materiały prasowe

Snowblind - H8ER: zobacz najnowszy klip zespołu

2022-04-07 13:17

25 marca na www.youtube.com/c/SnowblindTV miała miejsce premiera klipu do utworu "H8ER". Teledysk nakręcono w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej. Klip powstał we współpracy z Kamilem Sikorskim z Lightowo.com. Za warstwę muzyczną tj. miks/mastering odpowiada Radek Wziątek.

"H8ER" to utwór, który porusza jeden z największych problemów XXI wieku. Prawdopodobnie każdy z nas był, jest, bądź będzie ofiarą hejtu, nierzadko obrzydliwych, nienawistnych, niesprawiedliwych i poniżających treści! Rozpowszechnianiu się hejtu sprzyja rozwój Internetu, który zapewnia prześladowcom przynajmniej częściową, jeśli nie całkowitą, anonimowość. Hejt nie jest tak naprawdę nowym zjawiskiem, teraz jednak, w czasach cyfrowych, zyskuje zupełnie nową formę. Tym utworem stanowczo i głośno krzyczymy STOP HEJTOWI!

Snowblind to katowicka formacja powołana do życia w 2015r. W obecnym składzie funkcjonuje od 2020r. W swojej muzyce łączy elementy Modern Rock oraz Groove Metalu. W 2018r. zespół zagrał na 24 Pol'and'Rock Festival podczas, którego wystąpił na scenie Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny. Laureaci Skoda Auto Muzyka, Alps Music Challenge, Mayday Rock Festival, Festiwal Error, Rock May Festival, Rock-Time, Festiwal Gramy Nad Prosną, Letni Festiwal Rock, Free Art Fest From Poland oraz wielu innych wydarzeń. Formacja zagrała do tej pory kilkadziesiąt koncertów m.in. u boku: Nocny Kochanek, Acid Drinkers, SIQ, Materia, Proletaryat czy Bracia Figo Fagot.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu