Słynny singiel Kultu 'Gdy nie ma dzieci' już na winylu! Można już zamawiać preorder

i

Autor: Materiały prasowe

Słynny singiel Kultu 'Gdy nie ma dzieci' już na winylu! Można już zamawiać preorder

2021-12-20 12:37

Kultowy singiel, promujący album "Ostateczny Krach Systemu Korporacji" powraca i to na winylu! "Gdy nie ma dzieci", wyjątkowy singiel dla prawdziwych KULTomaniaków jest już dostępny w sprzedaży w sklepie SP Records. Spieszcie się - preorder trwa tylko do 30 grudnia! Później nie będzie możliwości nabycia tego winyla.

Jedna z najbardziej znanych piosenek KULTU, wydana po raz pierwszy w 1998 roku na singlu, ukaże się w reedycji nakładem SP Records! Będzie to wydanie jednopłytowe (1x180 gram), w trzech wersjach kolorystycznych - zielonej, niebieskiej i czarnej. Nakład będzie limitowany, ale jego liczbę ustalą sami kupujący - płyta będzie dostępna w sprzedaży w ograniczonym czasie! "Gdy nie ma dzieci" można zakupić wyłącznie do 30 grudnia do godziny 11:59. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu.

Co tam w środku gra? - Kult

W sprzedaży pojawią się także płyty CD oraz kasety magnetofonowe, a także mnóstwo ciekawego merchu - koszulki (także dziecięce i damskie) z linii Basic, Premium i Vinyl Edition, a do tego bluzy. To absolutna gratka dla każdego Kultomaniaka i nie tylko.

Preorder ruszył 17 grudnia na stronie sklepu SP Records - www.sprecords.pl. Bądźcie czujni -zamówienia winyli złożyć można tylko do 30 grudnia!

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny