Slipknot zagra w Polsce! Data, miejsce, bilety, support

i

Autor: Fotoarena/Sipa USA/East News Legenda heavy metalu zagra w naszym kraju!

Slipknot zagra w Polsce! Data, miejsce, bilety, support

2022-08-03 11:50

Slipknot przygotowuje się do wydania swojego siódmego albumu studyjnego - krążek “The End, So Far” ukaże się już 30 września i promują go single “The Chapeltown Rag” i “The Dying Song (Time to Sing)”. Nim jednak przyjdzie ten moment, zespół intensywnie koncertuje - dokładnie 20 lipca grupa rozpoczęła letnią część swojej trasy koncertowej, w ramach której zawita do Polski! Kiedy i gdzie dokładnie zespół zagra? Kto wystąpi w ramach supportu? Czy są jeszcze dostępne bilety w sprzedaży? Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej!

Slipknot to założony w 1995 roku przez perkusistę Joey’a Jordisona i basistę Paula Graya zespół heavy metalowy. Grupa zadebiutowała w 1999 roku krążkiem, zatytułowanym po prostu Slipknot, który zapewnił jej popularność, a status kapeli podkreślił wydany dwa lata później album Iowa. Choć projekt powstał w trudnych warunkach konfliktów wewnętrznych między członkami, postrzegany jest jako przełomowy dla jej kariery. Zespół znany jest ze swojego przyciągającego uwagę wizerunku, stylu muzycznego i energetycznych występów na żywo. Slipknot ma na koncie sześć albumów studyjnych, a już we wrześniu dołączy do niego kolejny - 30 września ukaże się krążek The End, So Far, który promowany jest singlami The Chapeltown Rag i The Dying Song (Time to Sing).

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Slipknot zagra w Polsce! Data, miejsce, bilety, support

Zespół powraca do Polski! Już 7 sierpnia grupa zagra w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie, a w ramach supportu wystąpią grupa Vended, którą tworzą synowie Coreya Taylora i Shawna „Clowna” Crahanai i pochodząca z Ukrainy kapela Jinjer, która na udział w trasie uzyskała specjalne pozwolenie Ministerstwa Kultury i status ambasadora Ukrainy. Bilety w cenie od 169 zł nadal są dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.