Slash opublikował pierwszą zapowiedź nowej płyty [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/Slash/videos/579763953361388

Slash zapowiedział nową płytę! Tak brzmi fragment premierowego utworu

2021-10-20 9:47

Na nową płytę Slasha czeka wielu fanów, którzy liczą na to, że gitarzysta w końcu sfinalizował wszystkie ścieżki. Okazuje się, że album jest już gotowy, co potwierdził swego czasu Myles Kennedy. Właśnie dostaliśmy fragment nowego krążka.

Slash pracował nad nowym albumem od jakiegoś czasu, jednak nie było wiadomo, kiedy album się pojawi i czy w ogóle jest już ukończony. Myles Kennedy zdradził konkretne szczegóły dotyczące krążka, mówiąc:

Nagraliśmy płytę na początku tego roku. Jest gotowa. Wydamy ją w odpowiednim czasie, mam nadzieję, że na początku przyszłego roku. Płyta ma w sobie coś z koncertowego brzmienia. Nagraliśmy ją w oldschoolowym stylu. Nie chcę za dużo wyjawiać, ale ma w sobie energię i atmosferę płyt, których słuchaliśmy dorastając. Fajnie się ją nagrywało.

W końcu poznaliśmy więcej szczegółów, a nawet fragment nowego utworu!

Wywiadówka: Krzysztof Jaryczewski

Slash zapowiedział nową płytę! Tak brzmi fragment premierowego utworu

Jak możemy usłyszeć w nagraniu:

Po raz pierwszy wszystkie gitary, bas i bębny nagraliśmy na żywo. Wokale też nagraliśmy na żywo. Płyta brzmi więc tak, jakby zespół grał przed wami w tej chwili. Takie było nasze założenie.

Wychodzi na to, że krążek pojawi się niedługo, jednak nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery. Wiadomo tylko, że album pojawi się w wytwórni marki Gibson.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu