Slash opublikował pierwszą zapowiedź nowej płyty [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/Slash/videos/579763953361388

Slash powraca do produkowania horrorów. Kiedy zobaczymy nowe dzieło od niego?

2022-01-31 10:55

Slash znany jest przede wszystkim jako gitarzysta Guns N' Roses, jednak i solowa działalność wyszła artyście bardzo dobrze. Nie wszyscy jednak wiedzą, że muzyk zajmuje się też produkcją filmów. Teraz Slash ogłosił, że wraca do produkcji horrorów.

Nie wszyscy wiedzą, że Slash, oprócz grania z Guns N' Roses oraz The Conspirators, zajmuje się także produkcją horrorów. Artysta ogłosił, że zmierza wrócić do produkcji filmów grozy, a jeden z jego nowych filmów, jest już na ukończeniu.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Slash powraca do produkowania horrorów. Kiedy zobaczymy nowe dzieło od niego?

W wywiadzie dla Teraz ROCKa, Wiesław Weiss zapytał Slasha, co może powiedzieć o najnowszym filmie, którego tytuł to 'The Breach'. Jak powiedział gitarzysta:

„The Breach” (z Allanem Hawco jako byłym policjantem, który znajduje w lesie ciało z nietypowymi ranami i rozpoczyna prywatne śledztwo, a także z Alexem Lifesonem z Rush w małej roli – red.) jest niemal gotowy. Oglądałem razem z ekipą i aktorami roboczą wersję. I zapowiada się świetnie. Muzyka też wypadła w połączeniu z obrazem wspaniale. Jestem naprawdę podekscytowany tym filmem i szczęśliwy, że przyczyniłem się do jego powstania. Zwłaszcza że nie zajmowałem się produkcją filmową od dość dawna (od „Nothing Left To Fear” z Anne Heche z 2013 – red.). Mam też w przygotowaniu inne projekty filmowe, ogłoszę je wkrótce.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu